Кривой Рог новости
Олександр Вілкул обіцяє здійснити масштабні проекти з розвитку Кривого Рогу
02.04.2012 14:33 | Власть

Олександр Вілкул обіцяє здійснити масштабні проекти з розвитку Кривого Рогу

Олександр Вілкул провів наради щодо реконструкції проспекту Карла Маркса, площі Визволення та розчистки річки Стара Саксагань у Кривому Розі.

«Кривий Ріг стає сучасним промисловим містом з розвиненою інфраструктурою та комфортними умовами життя. За підтримки обласної влади минулого року серйозний комплекс робіт був проведений з розчищення русла річки Стара Саксагань, закінчена 1-а черга реконструкції проспекту Південний, поведена реконструкція вул. Мусоргського. Яскравим символом Кривого Рогу став найбільший в Україні та один з найбільших в світі квітковий годинник. Подією всеукраїнського масштабу стало відкриття регіонального перинатального центру. Після трирічної перерви знову приймає пацієнтів радонове відділення при 11-й міськлікарні — але тепер уже тут лікування проходить на найсучаснішому рівні. Все це системні кроки по підвищенню якості життя мешканців Кривого Рогу. І цього року ми продовжимо роботу з розвитку та благоустрою міста. Будуть продовжені роботи по 2-му етапу реконструкції проспекту Південний. Зараз розробляється проект реконструкції проспекту К. Маркса, площі Визволення та парку ім. Ю.Гагаріна. Продовжиться реалізація проекту розчистки русла річки Стара Саксагань», — сказав Олександр Вілкул.

За проектом реконструкції на пр. К. Маркса та площі Визволення передбачається замінити інженерні мережі, покриття проїжджої частини і тротуарів. Також відновити фасади адміністративних, громадських, житлових будівель розташованих на проспекті і прилеглих вулицях (Жовтнева, Чкалова), встановити ліхтарі, лави, урни.

Також будуть продовжені роботи з розчищення русла річки Стара Саксагань. Паралельно розробляються проекти з благоустрою Набережної уздовж розчищеного русла. В рамках цих проектів — зведення трьох пішохідних мостів і ремонт існуючого. У парку ім. Ю. Гагаріна облаштують літню естраду на 200 глядачів, декоративні фонтани та фонтан на річці, човнові станції.

Завершиться розширення та реконструкція вул. Купріна. Окрім цього, на стадіоні «Спартак» будуть капітально відремонтовані трибуни та внутрішні приміщення. Цього року в Кривому Розі з'явиться сучасна тренувальна база для хокеїстів і фігуристів — нова Льодова арена.

У 2012 році також планується розпочати реконструкцію театру ім. Шевченка. Нова котельня в рамках програми енергоефективності буде побудована по вул. Тбіліська, готується проект будівництва полігону твердих побутових відходів. У рамках програми безпеки дорожнього руху буде продовжено установку світлофорів зі зворотнім відліком часу та звуковим супроводом. Ще кілька (орієнтовно — 3 одиниці) трамвайних вагонів після капітальної реконструкції вийдуть на маршрути міста.

Добавить коментарий
Войти через:
Логин
Пароль
Забыли пароль? | Регистрация