Кривой Рог новости
Озеленення міста руками православної молоді вдалося на славу
03.04.2012 13:46 | Общество

Озеленення міста руками православної молоді вдалося на славу

У Кривому Розі успішно проведена акція «Рідному місту — від чистого серця», суть якої  полягала в насадженні саджанців православною молоддю Криворіжжя.

Ініціатором заходу є Православне молодіжне братство Петра Могили. Підтримку надав виконком Центрально-Міського району та секретар Криворізької міськради Сергій Маляренко. Участь приймали ветерани окремої танкової бригади № 17 та студентство Кривого Рогу.

Захід з озеленення було приурочено до ювілею Дніпропетровської області та до майбутнього освячення храму великомученика Юрія Змієборця на мікрорайоні Макулан.

Як зазначив голова молодіжного братства протоієрей Анатолій Риженко, на цей крок православну молодь спонукала любов до свого міста. Владика дав своє благословення цього почину, а голова Центрально-Міського району І. П. Салтівська підтримала ініціативу і виділила місце для посадки дерев, згідно плану озеленення даного району.

З усіх районних територій, саме мікрорайон Всебратське-2, найбільше потребує зелених насаджень. Церковна громада храму Різдва Пресвятої Богородиці зі своїх коштів виділила гроші на закупівлю 100 саджанців. В день проведення акції до членів молодіжного православного братства імені Петра Могили приєдналися їх друзі-студенти з факультету мистецтв Криворізького Національного університету.

Вранці 31 березня православно-молодіжний «десант» з 40 осіб висадився з автобуса на мікрорайоні і зайнявся справою: вздовж алеї парубки посадили молоденькі берізки, клени та дуби. Вся молодь працювала активно, з радістю.

Як відомо, зелений наряд нашого промислового міста дуже важливий не тільки з естетичної, але ще і з екологічної точки зору.

Добавить коментарий
Войти через:
Логин
Пароль
Забыли пароль? | Регистрация