Кривой Рог новости
Філософи-електронщики з Італії виступлять в КГЦ ШELTER+
03.04.2012 16:53 | Культура

Філософи-електронщики з Італії виступлять в КГЦ ШELTER+

5 КВІТНЯ в Культурно-громадському центрі ШELTER+ відбудеться концерт одного з найуспішніших клубних проектів Європи — італійців port-royal.

Гурт вже вдруге відвідає Україну, проте цього разу в рамках туру заграє у восьми містах країни, а також в столиці Молдови Кишиневі. Після цього на них вже чекає Польща та Угорщина.
 
Гурт port-royal з італійського міста Генуя існує близько дванадцяти років, проте по-справжньому відомими вони стали після запису першого альбому «Flares» (2005).  Найголовніше чим вражають port-royal — поєднання абсолютно на перший погляд протилежних речей. Італійці майстерно поєднують в своїх піснях елементи пост-року, шугейзу, ембіенту та електроніки. 
 
В заплутану конструкцію синтетичних барабанів музиканти з легкістю додають елементи нагараних наживо ударних та мінімалістичної електроніки, і все це завершується простими, тягнучими і трохи наївними мелодіями. Їх музика — це ностальгія за тим, що пройшло і чого можливо ніколи не буде. 
 
Музичний вплив на port-royal мали Labradford, ранні Mogwai, Arab strap. Критики їх порівнюють з Sigur Ros і називають наступною еволюцією пост-року. port-royal надихаються філософією і звичайними маленькими історіями — випадковими усмішками, мистецтвом, речами, які змінюють їх самих. 
 
Тур Україною для port-royal дуже очікуваний. Лідер гурту Аттіліо Брузоне в одному з інтерв’ю зізнався, що був настільки вражений першим візитом до України, що присвятив навіть один з треків («Nights in Kiev») столиці, яка так його надихнула. Другий тур італійців організовує агенція NaturalEast за підтримки Італійського культурного центру та компанії INBLU.
 
В Кривому Розі італійці виступлять із віджеїнгом візуального артиста Сіеви Діамантакос — відмінним відеорядом, що додає до музики port-royal дещо особливе і прекрасне, доповнюючи настрій, який якнайкраще характеризує рефлексії і філософію гурту. 
 
Коштує 45 грн; для школярів та студентів 35 грн (включає афтепаті з безкоштовною кавою за участю музикантів).
 
Початок концерту у 18:30.
 
Додатоква інформація: info@shelter-plus.com.
 
Телефон: 401-14-18.
Добавить коментарий
Войти через:
Логин
Пароль
Забыли пароль? | Регистрация