Кривой Рог новости
Статус академічних отримали два театри Кривого Рогу
04.04.2012 13:09 | Культура

Статус академічних отримали два театри Кривого Рогу

31 березня 2012 року у Криворізькому міському театрі драми та музичної комедії імені Тараса Шевченка відбулася прем’єра вистава «Ніч на полонині», яка проходила в особливій святковій атмосфері.

Перед початком вистави зі словами поздоровлення з нагоди Міжнародного дня театру виступила заступник міського голови Валентина Бєрлін, яка зачитала вітальний лист голови Дніпропетровської облдержадміністрації Олександра Вілкула та повідомила, що рішенням Колегії Міністерства культури і туризму України від 30 березня 2012 року Криворізькому міському театру драми та музичної комедії імені Тараса Шевченка та Криворізькому муніципальному театру музично-пластичних мистецтв «Академія руху» присвоєно почесне звання Академічний.

Директор Криворізького міського театру драми та музичної комедії імені Тараса Шевченка Назар Чирка у свою чергу відзначив, що надання статусу «Академічний» — дуже важлива подія для колективу театру та всього міста. Працівники театру вдячні міській владі за клопотання перед Міністерством культури і туризму України та підтримку, завдяки якій у 2011 році було капітально відремонтовано глядацьку залу театру, придбано новий одяг сцени, замінено крісла, а також світове обладнання на загальну суму 5 млн 180 тис. грн. У 2012 році планується продовжити роботи з капітального ремонту театру. Також Н. Чирка зазначив, що важливим є і те, що завдяки статусу «Академічний» з’явилася можливість і для підвищення заробітної плати працівникам театру.

Добавить коментарий
Войти через:
Логин
Пароль
Забыли пароль? | Регистрация