Кривой Рог новости
Ціна імпортних авто в Україні може зрости на 40%.
13.06.2011 12:15 | Экономика

Ціна імпортних авто в Україні може зрости на 40%.

Асоціація «Укравтопром» звернулася до Міністерства економічного розвитку і торгівлі з заявою про проведення спеціального розслідування щодо імпорту автомобілів з об'ємом двигуна більше 1000 куб. см і до 2200 куб. см.

За словами генерального директора Всеукраїнської асоціації автомобільних імпортерів і дилерів (ВААІД) Олега Назаренко, результатом такого розслідування може стати введення спецмита 34%, що в сумі з ПДВ призведе до 40%-ому подорожчання іномарок для пересічного покупця, пише Autoconsulting.

Факти, якими оперує «Укравтопром» до ВААІД вважають надуманими. Формальним приводом для розслідування в асоціації послужило значне збільшення співвідношення між імпортом і власним виробництвом, і в результаті - стрімке падіння продажів на внутрішньому ринку, що призвело до різкого скорочення обсягів виробництва, чисельності працюючих і значного погіршення фінансово-економічного стану предпріятій.По словами Олега Назаренка, Мінекономіки вже два рази відмовило «Укравтопром» в порушення розслідування, визнавши їх доводи недостатніми та необгрунтованими.

У випадку, якщо розслідування все ж почнеться, ВААІД готова довести, що підстав для проведення розслідування і введення мита немає, а всі аргументи «Укравтопрому» - надумані. У гіршому разі, ініціативи «Укравтопрому» можуть призвести до 40%-ому зростанню цін на іномарки, і у споживача просто відберуть право вибору, вважає Олег Назаренко.

Нагадаємо, АвтоВАЗ втратив лідерство за кількістю продажів автомобілів в Україну вперше за 40 років.

Добавить коментарий
Войти через:
Логин
Пароль
Забыли пароль? | Регистрация