Кривой Рог новости
Доктор-клоун в Кривому Розі
06.04.2012 14:29 | Общество

Доктор-клоун в Кривому Розі

«Доктор-клоун» і закликає небайдужих людей, які мають певні акторські здібності, люблять дітей і готові вчитися новому, приєднуватися!

Трохи офіційної інформації.

Лікарняна клоунада/Доктор-клоун/Red Noses — діяльність з реабілітації дітей у стаціонарах лікарень методами арт-терапії, клоунотерапії й ігротерапії. Почалося все в США в 1986 році (щоб уявити, як це відбувалося, можна переглянути фільм «Целитель Адамс» www.kinopoisk.ru/level/1/film/6123, заснований на реальній події реальної людини, досі практикуючого доктора-клоуна www.miloserdie.ru/index.php?ss=2&s=41&.

І сьогодні подібна діяльність є поширеною в більшості розвинених країн, де десятки організацій на професійному рівні допомагають дітям та їхнім батькам у лікарнях долати постійний стрес.

Нам здається, що подібна ідея є надпотрібною в наших сумних лікарнях, де психологічній підтримці хворих дітей не приділяється фактично ніякої уваги.

Ми плануємо:

  • зібрати команду людей, які готові стати Докторами-клоунами і періодично відвідувати лікарні, з керівництвом яких ми досягнемо домовленостей про співпрацю;
  • організувати короткотривале, але інтенсивне навчання, використовуючи досвід найкращих Докторів-клоунів з різних країн;
  • підтримувати, надихати й координувати роботу пар клоунів, які пройдуть підготовку, і візьмуть на себе зобов’язання з певною періодичністю відвідувати лікарні (про періодичність і лікарні, куди ходити, будемо домовлятися окремо).

Отже,

  • якщо тобі здається, що ти є потенційним Доктором-клоуном в Кривому Розі,
  • якщо ти є дорослою людиною з міцною психікою, здатною адекватно реагувати на труднощі і психологічне навантаження,
  • якщо у тебе є досвід акторської діяльності, роботи з дітьми, або ти вважаєш, що маєш схильність до цього

Познайомся з інформацією про Докторів-клоунів, яку ми зібрали на цій сторінці, і в разі, якщо ти підозрюєш, що це саме те, чим ти готовий займатися на волонтерських засадах, обов’язково напиши про своє бажання vk.com/id8774745 і ми поговоримо про можливу співпрацю

Місцезнаходження: КГЦ ШELTER+, вул. Армавірська, 28, м. Кривий Рiг.

Добавить коментарий
Войти через:
Логин
Пароль
Забыли пароль? | Регистрация