Кривой Рог новости
Заступник міського голови Костянтин Бєліков: біда в місто прийде після виборів
09.04.2012 10:09 | Власть

Заступник міського голови Костянтин Бєліков: біда в місто прийде після виборів

Борги населення за житлово-комунальні послуги, реальні та віртуальні, залишаються однією з гарячих точок для докладання зусиль криворізької влади. При цьому апріорі вважається, що благородність мети виправдовує будь-які методи. Навіть якщо вони на межі правового поля…

Саме питанню погашення боргів за житлово-комунальні послуги була присвячена нарада керівників бюджетних установ, органів державної влади та бізнесових структур Саксаганського району, яку за участю представників абонентських служб підприємств-надавачів послуг та районного голови Валерія БЕЗЗУБЧЕНКА провів заступник міського голови Костянтин БЄЛІКОВ. Через розміщуваний на офіційному сайті міськвиконкому план міських заходів нарада не анонсувалася.
 
— Мені більше подобається вручати грамоти, але змушений говорити не дуже пристойні й хороші слова, — сказав Костянтин Бєліков, звертаючись до чисельного зібрання.
 
Заслухавши комунальників про стан розрахунків та побіжно дорікнувши їм за неякісне тепло і часті пориви водопровідних мереж, він закликав постачальників послуг виробити систему нетрадиційних форм роботи з населенням щодо погашення боргів. Адже всі, хто має борги за спожиту воду, за його даними, справно платять за кабельне телебачення.
 
— Щоб не просто папірець кинути в поштову скриньку і надіятися, що його хтось почитає. Він там буде лежати до нового пришестя, а ви звітуватимете… Сьогодні треба займати активну позицію нам із вами. Ми готові запросити на збори батьків у школах, надати вам інші нормальні умови для спілкування. Щоб ви пояснили людям, — сказав він. — Давайте не пускати один одному пил в очі. Ви маєте подумати, що можете сказати, що не можете…
 
Поставивши перед присутніми керівниками колективів завдання максимального охоплення усіх працюючих відрахуваннями комунальних платежів із заробітних плат, заступник мера вирішив уточнити:
 
— Не керівників тут нема? Якщо прізвища боржників будуть повторюватися, питати будемо з вас, як ви допомагали підлеглим погашати борги. Жодного працівника вам на роботу я не влаштовував!
 
По ходу справи піднімаючи керівників, Костянтин Бєліков того картав за низький відсоток охоплення працюючих відрахуваннями, іншого — за малі суми відрахувань. «69 гривень? Нема таких сум».
 
А щодо керівництва торгового об’єкту «Метро кеш енд кері», яке дозволило собі проігнорувати нараду за участю заступника міського голови, і поготів дав протокольне доручення про проведення перевірки.
 
— Не хочуть ходити до заступника мера на наради? Тоді підемо ми. Комплексно. Беріть санепідстанцію. Подивіться підсобні приміщення, дізнайтесь, куди вони дівають м’ясо з простроченим терміном придатності, — змалював він план психологічної підготовки керівництва «Метро» до розмови про комунальні борги працівників. — Давайте збадьоримось! Саме час платити, бо інакше біда. А біда буде знаєте коли? В листопаді, коли вибори пройдуть і треба буде подавати тепло.
 
Проявивши себе на цій нараді концептуальним послідовником міського голови Юрія ЛЮБОНЕНКА, до харизми якого йому однак далекувато, Костянтин Бєліков своєю чергою отримав старанного учня в особі нинішнього голови Саксаганської райради Валерія Беззубченка. Підтримавши свого попередника на посаді щодо «Метро», той згадав, що років чотири довелося «воювати» з керівництвом швейної фабрики «Полстар», але там тепер хороший відсоток охоплення відрахуванням комунальних платежів із заробітної плати.
 
— Дивіться, кого берете на роботу! — застеріг Валерій Беззубченко керівників. — Тільки якщо вже геть біда з кадрами, як у «Сансервісі», то тоді я розумію… Бо який працівник із того, хто має борги? Мені дуже імпонує позиція одного депутата міської ради, який сказав, що просто не бере на роботу тих, хто має борги. Йдеться про супермаркет побутової техніки.
До речі, згадка Костянтина Бєлікова про вибори є досить симптоматичною. Скоріш за все, досягнувши свого піку в кінці опалювального сезону, боротьба з боржниками піде на спад. Бо як можна в особі одного і того ж населення кошмарити боржників і любити електорат? Ці дві дії принаймні треба розвести в часі: до виборів — любити, а опісля — кошмарити вже зі спокійною душею.

"Вестник Кривбасса"Марія Спаська

Добавить коментарий
Войти через:
Логин
Пароль
Забыли пароль? | Регистрация