Кривой Рог новости
Вілкул відвів душу з бютівцем, а Тягнибока потішили комуністи
09.04.2012 10:21 | Политика

Вілкул відвів душу з бютівцем, а Тягнибока потішили комуністи

Комуніст у сесійній залі анонсував приїзд до Кривого Рогу Олега ТЯГНИБОКА, а Тягнибок передав «привіт» криворізьким комуністам. Міський голова уникав зустрічі зі знімальною групою «Критичної точки» та зізнавався у власній відкритості. Ще закликав не виконувати, якщо він дасть незаконне розпорядження, а також запевняв у власній законослухняності. А біло-сердечному депутату міськради Вірі ВЕРНИГОР забракло прямого ефіру на «Рудані»… І все це не просто весна, а справжнє передвиборче загострення…

До порядку денного пленарного засідання березневої сесії Криворізької міськради керівник фракції комуністів Юрій БОЛТЕНКО вніс проект рішення про використання копій прапора Перемоги під час святкування 9 травня. Ясна річ, більшістю голосів із розгляду його було знято. Адже в Кривому Розі офіційним прапором переможних святкувань неофіційно вважається синій прапор регіоналів.
 
Однак депутат Болтенко переконаний, що рішення Конституційного Суду щодо червоного прапора стосується лише законів, а тут ідеться лише про рішення міської ради. І такі, мовляв, рішення протягом 2010-2011 років прийняли депутати Одеської, Луганської, Запорізької та інших міськрад. А ще, підкреслив він, рішення про використання копії прапора Перемоги було прийнято на сесії Дніпропетровської обласної ради за активної участі депутатів від Партії регіонів. При цьому депутат вважає, що підняття копії прапора — це привід для невдоволення «невідомо якої частини населення» і привід для схвалення «не лише в учасників війни, а й у цілому мешканців міста».
 
Далі пішли страхи про активізацію «націоналістичних елементів», зокрема, про ВО «Свобода», та згадка про минулорічні події у Львові. І це була прелюдія до повідомлення про те, що ввечері в кінотеатрі «Зарічний» такий нелюбий комуністами Тягнибок зустрічатиметься з криворізькими виборцями.
 
— Мене це дуже тішить, оскільки, як я розумію, комуністи хочуть нарешті вибачитися переді мною. Бо вже кілька місяців, як ми виграли суд у лідера комуністів Петра Симоненка, який три роки тому назад нахабно оббрехав «Свободу». Та суд спочатку місцевий, а потім апеляційний ухвалив рішення, що на першій шпальті газети «Комуніст» має вийти вибачення. Оскільки воно не вийшло, я чисто по-людськи Симоненка розумію, що йому незручно вибачатися у своїй газеті. То він, певно, попросив криворізьких комуністів, щоб вони проанонсували мою зустріч, — сказав Олег Тягнибок, передавши з кінотеатру «Зарічного» «привіт» криворізьким комуністам.
 
До речі, на зустріч із Тягнибоком прибула і голова міської організації партії «Батьківщина», депутат міськради Віра ВЕРНИГОР разом зі своєю колегою по фракції Оксаною ШЕВЧИК. Та їхні особисті «прихильники» не оминули нагоди розповісти головному свободівцю, що депутати від місцевої «Батьківщини» включно зі своєю очільницею якщо чим і відзначилися у сесійній залі, так це синхронним голосуванням із регіоналами, у яких для ухвалення «правильних» рішень не бракувало і власних голосів.
 
Правда, під час березневого засідання пані Вернигор була на рідкість активною, що, певно, зумовлювалося присутністю у сесійній залі народного депутата від «Батьківщини» і до недавнього часу керівника фракції БЮТ-«Батьківщина» у Верховній Раді Івана КИРИЛЕНКА. Тож пані ВЕРНИГОР вже друге засідання поспіль порушила питання про заяву щодо підтримки міськрадою резолюції ПАРЕ щодо стану політичних прав та свобод в Україні. Тільки якщо на попередньому засіданні це було взагалі ніби між іншим, то тепер мало вигляд пропозиції включити відповідний пункт у порядок денний. Що було неможливим уже тому, що ні тексту заяви, ні відповідного проекту рішення ніхто не бачив.
 
Та впродовж засідання пані Вернигор брала слово ще, щоб, зокрема, покритикувати «Рудану», яка тільки те й робить, що показує добрі справи Партії регіонів. Замість транслювати засідання ради в прямому ефірі.
 
І треба ж було так статися, що саме того дня в місті перебувала знімальна група програми «Критична точка», маючи на меті взяти коментар у міського голови щодо загибелі жінки в ліфті. Та зробити це виявилось нелегко. Саме через столичних телевізійників, що чатували на мера біла входу в прес-центр, він добряче спізнився на спілкування з місцевими журналістами. Щоправда, він сам затримку пояснив тим, що не щодня до міста приїжджають народні депутати, а це, мовляв, чудова нагода поспілкуватися.
 
А вже в ході прес-конференції Юрій Вілкул заявив, що, окрім регіоналів, показувати по «Рудані» за великим рахунком більше і нікого, бо ті ж комуністи нічого не роблять, а лише теревенять. Він же сам — і відкритий, і законослухняний, і у добрі справи занурений з головою.
 
Що ж до гарантій від мера того, що під час виборів у Кривому Розі не буде застосовуватися адмінресурс, то Юрій Вілкул закликав, аби в разі віддання ним незаконних вказівок їх не виконували. І щоб там уже не говорилося після цього, іншої гарантії, виходить, просто нема.

"Вестник Кривбасса"Марія Спаська

Добавить коментарий
Похожие новости
DDos-атака хостингу ОПОРА
29.10.2012 14:06 | Политика
DDos-атака хостингу ОПОРА
Войти через:
Логин
Пароль
Забыли пароль? | Регистрация