Кривой Рог новости
Кривбасівці зазнали поразки від ПФК «Олександрія» — 1: 2 (відео)
09.04.2012 11:40 | Спорт

Кривбасівці зазнали поразки від ПФК «Олександрія» — 1: 2 (відео)

Криворізький «Кривбас» зазнав поразки від аутсайдеру чемпіонату України ПФК «Олександрія» на власному полі — 1:2. Причому кривбасівці лише в останні хвилини були схожі самі на себе, проведши кілька гострих та небезпечних атака на ворота гостей, які в цьому матчі перевершили самі себе.

Гості приїхали до Кривого Рогу без головного тренера — за кілька днів до гри команді в якості виконуючого обов’язки головного тренера був представлений Андрій Купцов, який до цього працював з молодіжною командою олександрійського клубу. Й треба сказати, що дебют в новій якості молодому фахівцеві вдався.

Зустріч розпочалась неквапливими атаками господарів поля, які, напевне, намагались в півсили переграти свого суперника. Більшість атакувальних дій «Кривбасу» завершувались або неточними ударами, або такими ж неточними передачами. Гості нечасто турбували оборону криворізької команди, більшість часу граючи від оборони. Мабуть й це спричинило такий характер поєдинку, що кривбасівці не до кінці налаштувались на гру проти такого непростого суперника. Рахунок було відкрито наприкінці першого тайму, коли після розіграшу кутового, м’яч потрапив до Ігоря Чередниченка, який у падінні з розвороту знайшов щілину в частоколі ніг захисту «Кривбасу» — 0:1. На перерву господарі поля входили під невдоволений свист трибун.

другому таймі гості, маючи перевагу в рахунку, ще більш уважно діяли в обороні власних воріт. «Кривбас» же намагався змінити рахунок, але виходило це в криворіжців вкрай погано. «Олександрія», якій втрачати вже було нічого, максимум уваги приділила захисту власних воріт. Для гостей навіть нічия була б сприятливим результатом.

Тренерський штаб «Кривбасу», аби виправити становище, вдався до серії замін. Найбільш в гру увійшов Олексій Антонов, який на 69-й хвилині заробив пенальті. Заробив й сам же ж його реалізував. Але майже відразу гості знову вийшли вперед. Жахлива помилка оборони криворізької команди, неузгодженість дій захисту й воротаря призвели до того, що Віталій Гавриш, побачивши, що Бойко вийшов далеко з воріт, навісним ударом послав м’яча «за комірець» голкіперу господарів поля.

Кінцівка матчу пройшла під акомпанемент атак криворізької команди. Лише один Олексій Антонов мав кілька нагод для взяття воріт, але блискуче в ці хвилини проявив себе воротар ПФК «Олександрія» Юрій Паньків, який кілька разів рятував свою команду після ударів під поперечину. Фінальний свисток арбітра матчу зафіксував неочікувану болільниками криворізького клубу перемогу ПФК «Олександрія».

 

Добавить коментарий
Войти через:
Логин
Пароль
Забыли пароль? | Регистрация