Кривой Рог новости
Розпочато 4-й тур конкурсу спортивних провидців
10.04.2012 10:57 | Спорт

Розпочато 4-й тур конкурсу спортивних провидців

Футбольний клуб «Кривбас» оголошує умови 4-го туру (передостаннього в цьому чемпіонаті) конкурсу провидців та знавців історії ФК «Кривбас».

Учасникам пропонується дати вірні відповіді на чотири питання:

1. «Кривбас» та донецький «Металург» двічі зустрічались між собою в матчах Кубка України (останній раз — в 1/8 фіналу розіграшу цього сезону). В якому місті відбувся перший кубковий матч між «Металургом» та «Кривбасом», і коли це було?

2. Назвіть людину, яка в Новітній історії українського футболу грала в складі криворізького «Кривбасу», а з часом була головним тренером донецького «Металурга».

3. Назвіть дві посади, які в «Кривбасі» займав колишній президент донецького «Металурга».

4. З яким рахунком та на чию користь закінчиться матч 27 тру ЕпіЦентр чемпіонату України з футболу «Оболонь» (Київ) - «Кривбас», що відбудеться в Києві на стадіоні «Оболонь» 13 квітня цього року?

Відповіді приймаються за електронною адресою — fckr@ukr.net — до 19:00 п’ятниці 13 квітня. П’ять учасників, які дадуть правильні відповіді на всі запитання отримають перепустки на матч «Кривбас» - «Металург» (Донецьк), який пройде в Кривому Розі 21 квітня поточного року. Якщо тих, хто дасть правильні відповіді буде більше, аніж 5 — буде проведене жеребкування.

Грайте та перемагайте!

Добавить коментарий
Войти через:
Логин
Пароль
Забыли пароль? | Регистрация