Кривой Рог новости
Оркестр Яна Бедермана та Іванна Нечай завітають до Кривого Рогу
11.04.2012 13:28 | Культура

Оркестр Яна Бедермана та Іванна Нечай завітають до Кривого Рогу

13 квітня в 18:30 в Культурно-громадському центрі ШELTER + виступить один з найбільш незвичайних колективів сучасності — «Оркестр інтуїтивної музики» Яна Бедермана з Москви. Спеціальний гість вечора — Іванна Нечай (Одеса).

«Оркестр інтуїтивної музики» створений в 2001 році Яном Бедерманом — музикантом, композитором, режисером, психологом. Його основою є вільна музична філософія, де кожен музикант має повне право висловлювати свою власну індивідуальність і бути відповідальним за свою роль в групі.

Оркестр ніколи не репетирує і його виступи не схожі один на одного. Музиканти використовують більше 400 інструментів з різних куточків Землі і якщо намагатися визначити стиль, в якому грає «Оркестр», то найбільше підходить визначення етно-фрі-джаз.

Філософія взаємозв'язку всіх людей і їх гармонійного співіснування, яку несе «Оркестр інтуїтивної музики», отримала визнання Міжнародного Благодійного Союзу «Миротворець», і в 2006 році Ян Бедерман був нагороджений Діамантовим орденом «Миротворець Року».

«Оркестр Інтуїтивної Музики» двічі був запрошений на престижний міжнародний фестиваль незалежної музики SXSW 2008 і SXSW 2009 в Остіні, США, де вразив публіку своїм чарівним виконанням. Також брав участь у багатьох музичних фестивалях в Чехії, Греції, Єгипті та Росії.

Альбом «Обережно! Двері відкриваються» був визнаний в 2007 році найбільш цікавим експериментальним випуском року в Європі. Композиція «Inner Voice» з альбому «Light of Sirius» увійшла в топ 1500 кращих світових пісень на 16-му щорічному хіт-параді самого престижного музичного журналу «Billboard» у 2009 році. Музику Оркестра можна почути на більш ніж 135 радіостанціях світу.

Іванна Нечай — дивовижний феномен в музиці і культурі Україні: автор і виконавиця власних пісень, написаних у дусі міського музичного шаманізму, солістка Одеської обласної філармонії, організатор і продюсер Міжнародного етнокультурного фестивалю «Слов'янський Дзен», реконструктор старослов'янських свят, організатор ексклюзивних етно-вечірок по всій Україні. Її ім'я відоме не лише в Україні, а й у багатьох містах Росії, Білорусії, Західної Європи.

Вхід: 35 грн. Для студентів та школярів 25 грн. (Ціна включає афтепаті з безкоштовною кавою від ШELTER + за участю музикантів).

Добавить коментарий
Войти через:
Логин
Пароль
Забыли пароль? | Регистрация