Кривой Рог новости
У чемпіонаті з Кіокушин карате "Полтавській битві" блискуче виступила криворізька команда
14.06.2011 11:37 | Спорт

11 червня в м.Полтава відбувся традиційний турнір Відкритий Чемпіонат Полтавської Області з Кіокушин карате «Полтавська Битва». До Полтави з'їхалося більше 200 бійців з різних областей України.

Були представлені Полтавська, Харківська, Сумська, Миколаївська області, м.Київ. Дніпропетровську область представляли команди Жовтих Вод і команда Криворізької Федерації Кіокушин карате під керівництвом президента федерації сенсея Панчукова Олександра. Цей турнір завершував навчальний рік, і для тренерів це було підведення підсумків у підготовці своїх вихованців. І треба сказати, що підсумки року можна назвати дуже вдалими.

Не дивлячись на те, що ряд сильних бійців криворізької федерації, з різних причин, не змогла потрапити на турнір, виступ нашої команди було вражаючим. У категорії 6-7 років, яка на цьому турнірі була абсолютною за вагою (без обмеження максимальної ваги бійців) чемпіоном став Чередниченко Михайло. У категорії 8-9 років до 25 кг перше місце у Оганесяна Арсена. У категорії 8-9 років до 30 кг. у фіналі зустрілися два наших бійця, двоє друзів. У завзятому і безкомпромісному поєдинку удача була на боці Ісмаїлова Санаа, він зайняв перше місце, друге місце завоював Рябенко Олександр.

У категорії 12-13 років в абсолютному вазі бронза за Бєліковим Аркадієм. У категорії 14-15 років до 45 кг. друге місце завоював Бабенко Ярослав, для якого цей турнір був першим. Треба сказати, що майже всі бійці провели в той день по 4 не легких бою, в атмосфері жарких баталій у прямому і переносному сенсі, в спортивному залі стояла неймовірна спека, і не менш жаркої була підтримка полтавських глядачів. Ми висловлюємо подяку сенсею Панчукову Олександру за підготовку наших бійців, які гідно представляють наше місто на кожному турнірі, і бажаємо нашій команді в наступному навчальному році нових яскравих перемог.