Кривой Рог новости
Хто стане суперником в контрольних матчах для української збірної на 2011 рік?
14.06.2011 14:16 | Спорт

Хто стане суперником в контрольних матчах для української збірної на 2011 рік?

Нагадаємо на цей рік для української збіронї були заплановані контрольні матчі. Наступним суперником після збірної Швеції, матч з якою відбудеться 10 серпня у Києві, має стати збірна Уругваю. Матч повинен відбутися 2 вересня. Хоча офіційний контракт на матч з Уругваєм ще не підписаний, переговори між двома федераціями продолжаются.Ожідается, що цей матч буде зіграний в Донецьку на "Донбас - Арені».

З цією командою «синьо-жовті»ще жодного разу не зустрічалися. До останнього в українській федерації сподівалися домовитися з діючими чемпіонами світу та Європи - іспанцями. Але ті запросили за гру занадто багато - 2 млн євро.

Крім цих двох зустрічей, в 2011 році у національної збірної України заплановано ще п'ять контрольних матчів: 6 вересня підопічні Олега Блохіна зіграють у Празі з командою Чехії, 7 жовтня проведуть матч у Софії проти збірної Болгарії, на 11 жовтня запланована гра з Естонією.

У листопаді, на тільки побудованих стадіонах Львова та Києва, збірна України зіграє з командами Німеччини (11 листопада) та Австрії (15 листопада).

Добавить коментарий
Войти через:
Логин
Пароль
Забыли пароль? | Регистрация