Кривой Рог новости
Радість медиків була передчасною, сьогодні знову зафіксований випадок холери
14.06.2011 18:59 | Здоровье

Радість медиків була передчасною, сьогодні знову зафіксований випадок холери

Хоча вчора з лікарень були виписані 11 хворих холерою, ще 6 пацієнтів готуються піти додому на днях.  Говорити про перемогу над епідемією виявилось зарано.

Сьогодні, 14 червня в Маріуполі виявили ще одного хворого холерою (таким чином, зареєстровано 15 випадків захворювання). Останній випадок - знову через рибу. За словами головного санлікаря Маріуполя Георгія Гусакова, причиною захворювання став виловлений ще 25 травня у річці Кальміус і потім заморожений в холодильнику карась. Їла рибу вся сім'я, тому зараз на наявність вібріона холери перевіряється оточення хворого, а це, ні багато ні мало, шість чоловік.

Через загрозу епідемії, облСЕС не поспішає скасовувати заборону на купання в морі по всьому узбережжю в області. Залишаються закритими навіть пляжі Першотравневого і Новоазовського районів, де проби морської води показали відсутність холерних вібріонів. Чіткі терміни відкриття сезону на Приазов'ї медики не називають. «Можливо, скасуємо заборону після того, як мине 10 днів після виписки останнього хворого», - пояснив «Сегодня» Георгій Гусаков. У той же час санлікарі не приховують, що готуються зняти заборону на купання в районі Піщаного пляжу в Маріуполі, де бактеріологічні показники морської води в нормі. Ця ділянка - найчистіший на території міста. Найближчим часом планується відкрити і Лівобережний пляж, відразу після того, як будуть усунуті деякі зауваження СЕС по роботі туалетів на узбережжі.

Доки влада відстрочила  відкриття сезону, відпочиваючі його відкрили самі. «У нас путівка в пансіонат Мелекіно на другому спуску з 13 червня. Ми плюнули на все і поїхали - чого ж грошам пропадати? Зараз загоряємо і купаємося, і так всі роблять. Тут же захворювань холерою не було! Тільки два пансіонати пустують, а так - звичайний сезон », - розповіла донеччанка Наталія. Народ купається навіть на міських пляжах Маріуполя - правда, поки тільки на Піщаному. «Не дуже багато відпочиваючих, але люди в воду тут вже заходять», - поділився маріупольчанін Вадим Новиков.

Добавить коментарий
Войти через:
Логин
Пароль
Забыли пароль? | Регистрация