Кривой Рог новости
Юна українка завоювала титул "Міні-міс Всесвіт 2011"
14.06.2011 19:38 | Общество

Юна українка завоювала титул "Міні-міс Всесвіт 2011"

На VI Міжнародному дитячому фестивалі краси і таланту в Тбілісі (Грузія) 6-річна Югина-Анастасія Омельчук з села Новомиколаївка Красноперекопського району АРК завоювала титул "Міні-міс Всесвіт 2011". Вона обійшла своїх суперниць з десятків держав світу, взявши гору в конкурсах презентації своєї країни, виставці "Творчість народу", танців, дефіле, фотосесії. Також Насті присудили ще один титул «Міс фото-модель Всесвіт».

Мама Яна Омельчук розповіла нам, що вона з дитиною вже повернулася з Грузії - донька зараз займається вивченням другого, крім англійської, іноземної мови. «У червні вона ще походить на німецький, а в липні і в серпні буде відпочивати, - розповіла мати. - А восени - знову вчитися, в другий клас.

"За перемогу мені подарували грамоти, стрічку з каменями Сваровскі, два кулона золотих і один срібний, дві корони. А ще мені один хлопчик - директор конкурсу - подарував кільце зі Сваровскі і сережки-метелика.- похвалилася юна переможниця. - " Зараз я  з подругами і братом граю в пісочниці." - повідомила дівчинка.

За словами Яни Омельчук, для її доньки участь у конкурсі - було святом з гарним шоу. «Єдине, що трохи змазав загальне враження - в іншій віковій категорії перемогла 6-річна Аміна Хафізова з Татарстану. І ось між ними постійно йшла боротьба, а тому нас розділили в різні групи: Аміну - в категорію від 3 до 6 років, а нас - від 7 до 9 років, - поділилася щаслива мама. - Конкурентка - дуже сильна і підготовлена. Але ми були сильніше, і вирішили все-таки їх не зіштовхувати. Аміну на фестиваль привіз тато. Якби ви знали, як їх зустрічали і проводжали, батько Хавізовой сказав: «Нас будуть поздоровляти офіційна делегація з оркестром, потім прес-конференція аеропорту! А ви як? ». Я відповіла чесно: «Ми приїдемо - нас бабуся з дідусем зустрінуть».

Добавить коментарий
Войти через:
Логин
Пароль
Забыли пароль? | Регистрация