Кривой Рог новости
Лакшмі Міттал поскаржився на корупцію
16.04.2012 13:04 | Бизнес

Лакшмі Міттал поскаржився на корупцію

Власник і глава найбільшої сталеливарної компанії світу ArcelorMittal Лакшмі Міттал 11 квітня відвідав Кривий Ріг. Завітавши на найбільший в Україні гірничо-металургійний комбінат, який перебуває в його власності, Міттал вказав на дві основні проблеми, що існують на підприємстві: логістику поставок і корупцію при реалізації продукції.

Як повідомив редактор тижневика «Разом-Профінфо» первинної профспілкової організації ПАТ «ArcelorMittal Кривий Ріг» Віктор БЄЛІК, в середу ввечері відбулася зустріч Міттала з керівниками підрозділів, на якій також був присутній профактив підприємства. «На подив, Міттал нічого не говорив про плани підприємства, про перспективи, але сказав про дві проблеми на меткомбінаті — логістику та корупцію», — констатував він.
 
При цьому він додав, що на зустрічі виступив голова профспілкової організації «ArcelorMittal Кривий Ріг» Юрій БОБЧЕНКО, який підняв існуючі на підприємстві проблеми, зокрема, торкнувся питання зайнятості, нормативи чисельності, необхідність підвищення зарплати та інші. Від профкому главі компанії було передано звернення.
 
«Міттал нічого по піднятим питанням не сказав, пояснивши, що приїжджав на меткомбінат не для переговорів з профспілками. І підкреслив, що всі питання соціального характеру повинні вирішуватися на самому підприємстві, додавши, що він довіряє нинішньому керівництву комбінату. Міттал також закликав профспілку працювати разом з адміністрацією», — сказав Бєлік.

"Вестник Кривбасса"

Добавить коментарий
Похожие новости
Войти через:
Логин
Пароль
Забыли пароль? | Регистрация