Кривой Рог новости
Кривий Ріг семінар на тему: Утримання житлового фонду міста Кривий Ріг
14.06.2011 23:41 | Бизнес

Кривий Ріг семінар на тему: Утримання житлового фонду міста Кривий Ріг

15 червня у місті Кривий Ріг відбудеться семінар на тему: «Утримання житлового фонду міста Кривий Ріг в умовах реалізації «Загальнодержавної програми реформування та розвитку житлово-комунального господарства України на 2009-2014 роки». Теоретичні та практичні аспекти».

У рамках заходу відбудеться засідання тематичного прес-клубу з питань реформування місцевого самоврядування та розвитку житлово-комунального господарства України.
Співорганізаторами заходу є Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України. державне підприємство “Інноваційний центр”, міська влада Кривого Рогу.

У семінарі візьмуть участь: представники органів місцевої влади та місцевого самоврядування, провідні експерти, керівники ОСББ, представники громадських організацій.
Учасники заходіу обговорюватимуть актуальні питання законодавчого регулювання процесу реформування житлово-комунальної сфери, сучасний стан функціонування ОСББ у різних регіонах країни, обмінюватимуться досвідом з подолання проблем на шляху реалізації реформи ЖКГ у регіональному розрізі.

Добавить коментарий
Похожие новости
Войти через:
Логин
Пароль
Забыли пароль? | Регистрация