Кривой Рог новости
У Кривому Розі вирішують проблему серцево-судинних захворювань
19.04.2012 16:37 | Здоровье

У Кривому Розі вирішують проблему серцево-судинних захворювань

Минулого тижня на базі КЗ «Криворізька міська клінічна лікарня №2» ДОР за підтримки управління охорони здоров’я виконкому Криворізької та за участю заступника міського голови К.А.Бєлікова, відбулася науково-практична конференція «Сучасні аспекти лікування ішемічної хвороби серця та серцевої недостатності», в якій приймали участь: член кореспондент НАН, завідуючий відділом хірургічних методів лікування коронарної недостатності Інституту серцево-судинної хірургії ім. М. М. Амосова АМН України, доктор медичних наук, професор А.В.Руденко, завідуючий відділом серцевої недостатності національного наукового центру «Інститут кардіології ім. Академика М.Д.Стражеска», доктор медичних наук, професор Л.Г. Воронкова, завідуюча кафедри терапії, кардіології та сімейної медицини факультету післядипломної освіти Дніпропетровської державної медичної академії.

Мета проведеного заходу — навчання лікарів міста (насамперед кардіологів, терапевтів, лікарів загальної практики — сімейної медицини) сучасним методикам лікування хвороб серця згідно світовим стандартам, що надасть змогу збільшити проведення маніпуляцій на серці до 1000 на рік, а оперативних втручань на серці — до 200.
 
Саме в криворізькій лікарні номер 2 впроваджуються нові хірургічні методики лікування хвороб серця. Так у 2009 році завдяки спонсорській допомозі керівництва ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» у відділенні судинної хірургії було встановлено апарат для проведення оперативних втручань на серці (таких установок по Україні налічується — 37, по Дніпропетровській області — 3). З того часу лікарями відділення проведено більше 100 маніпуляцій на серці та 20 оперативних втручань.
 
Завдяки новим сучасним методикам лікування, які впроваджуються в лікувальних закладах міста, зменшуються прояви ускладнень у пацієнтів з ішемічною хворобою серця покращується якість та тривалість життя не лише жителів міста, а й області.
Добавить коментарий
Войти через:
Логин
Пароль
Забыли пароль? | Регистрация