Кривой Рог новости
Перший в світі музей-ресторан сала відкрився у Львові
15.06.2011 12:54 | Культура

Перший в світі музей-ресторан сала відкрився у Львові

За задумом авторів проекту, музей "САЛО" - це постійно діючий арт-центр, де будуть проходити концерти та фестивалі сучасного мистецтва, літературні читання, перформанси, виставки відомих українських та зарубіжних художників, скульпторів, відеоарт, фотовиставки, покази мод.

Музей "САЛО" - це унікальний мистецький проект, створений відомим художником-дизайнером Борисом Бергером. Він розташований в центрі міста на проспекті Свободи. Його відвідувачі можуть вдосталь поласувати національною українською стравою, яке, до того ж, подають у вигляді кулінарних скульптур.

Задум музею-ресторану належить відомому львівському художнику і скульпторові Мирославу Дедишину. Деякі їстівні скульптури роблять за допомогою спеціальних форм, інші вирізують вручну. Асортимент їстівних скульптур з сала дуже широкий. "Губи Монро", "Ніс Гоголя", "Груди Венери", "Вуха Ван Гога", "Руки Че Гевари". Також можна замовити суші-сало, а на десерт сало в шоколаді.

Сало в ресторані присутнє скрізь. На стінах - картини відомих художників, все про сало. Крісло з сала, свічки із сала і навіть колекція одягу, присвячена цьому продукту. Також є пам'ятник салу з італійського мармуру сального, він є якоюсь імпровізованою сценою, де будуть виступати музиканти.

Зразки скульптур з сала поміщені в спеціальний скляний холодильник, і будь-який з відвідувачів може замовити собі їх копію. А для вибагливих і vip-клієнтів тут обіцяють робити скульптури їх самих.

Добавить коментарий
Войти через:
Логин
Пароль
Забыли пароль? | Регистрация