Кривой Рог новости
Семінар криворізьких медиків та педагогів щодо реабілітації дітей-інвалідів
23.04.2012 06:11 | Здоровье

Семінар криворізьких медиків та педагогів щодо реабілітації дітей-інвалідів

За сприяння управлінь праці та соціального захисту населення, охорони здоров’я виконкому міської ради 11.04.2012 року на базі КУ «Центр соціальної реабілітації дітей-інвалідів у м. Кривому Розі» був проведений семінар міських логопедів та спеціалістів Центра реабілітації на тему: «Психосоматичні та психоорганічні захворювання у дітей та принципи їх реабілітації».
 
Мета семінару: ранній вияв дітей з психосоматичними та психоорганічною патологіями, роль логопедів у даному процесі ознайомлення з принципами реабілітації дітей з даною патологією в центрі. 
В ході семінару був проведений диспут з даної тематики. Спеціалісти центру відповіли на питання за методикою реабілітації дітей з мовної патології та проблемами розумового розвитку. 
 
Лікар-невролог дитячий Шавкунов Володимир Степанович детально зупинився на актуальних проблемах даної патології: 
  • її розповсюдженості;
  • причинах виникнення;
  • клінічних проявах;
  • методах комплексного лікування дітей.
Шавкунов В.С. висвітив питання неврозів та неврозоподібних станів, депресій, раннє виявлення коморбідних захворювань у дітей, проблеми гіперактивних дітей з дефіцитом уваги та раннього дитячого аутизму. 
Досвідом праці з дітьми які страждають аутизмом та з мовною патологією поділились логопед центру Шелестова А.П., та з дітьми, котрі страждають сполученням рухової, розумової, мовної патології, вчитель-реабілітолог (соціальної реабілітації) Руденко О.В. 
 
Міським логопедом Довженко Ж.В. визначна роль логопедів та педагогів в ранньому виявленні проблемних дітей та своєчасному направлення їх до спеціалістів для уточнення діагнозу. 
Довженко Жанна Василівна підвела підсумок семінару та подякувала всіх за участь в семінарі, а також виявила побажання подальшої співпраці.
Добавить коментарий
Войти через:
Логин
Пароль
Забыли пароль? | Регистрация