Кривой Рог новости
Криворізька команда отримала приз зрительських симпатій у грі «Брейн-ринг», що проводилась на Дніпропетровщині
15.06.2011 13:06 | Общество

Криворізька команда отримала приз зрительських симпатій у грі «Брейн-ринг», що проводилась на Дніпропетровщині

Минулого тижня, в  суботу в рамках регіонального проекту «70 днів пам'яті». Ми не забудемо» три студентські команди з Кривого Рогу взяли участь у Кубку Дніпропетровської області з гри «Брейн-ринг». Крім дніпропетровських і криворізьких команд за право бути самими розумними боролися знавці з Павлограда та Дніпродзержинська. Темою «Брейн-рингу» була Друга Світова війна.

Приємно, що команда з Криворізького технічного університету вийшла в півфінал. Однак у фінал команда не потрапила, оскільки, як повідомила одна з організаторів змагань, голова криворізької міської організації Молоді регіони Світлана Хватова, наші учасники надто поспішали: команда у двох відповідях на запитання допустила «фальстарт».

- Не дивлячись ні на що, наші студенти, на мій погляд, були на порядок краще за інших в знанні військової історії, - зазначила Світлана. - Шкода, звичайно, що не перемогли, але ми, я вважаю, по праву отримали приз глядацьких симпатій - «Військову енциклопедію» з вітальним адресою від губернатора Дніпропетровської області, голови обласної організації Партії регіонів Олександра Вілкула. Успіх криворізьких студентів також був відзначений Дипломом за участь у Кубку.

Перше місце зайняли знавці з Митної академії (м. Дніпропетровськ), а друге і третє місця дісталися Дніпропетровському Національному університету.

Криворізьким студентам  участь в «Брейн-рингу» прийшлась до вподоби, так що надаліи вони збираються приймати участь в іграх і планують зайнятись підготовкою до наступних ігор більш ретельно і неодмінно привезти Кубок у рідне місто.

Добавить коментарий
Войти через:
Логин
Пароль
Забыли пароль? | Регистрация