Кривой Рог новости
В Японії після цунамі знайшли 12 мільйонів доларів готівки
15.06.2011 19:56 | Происшествия

В Японії після цунамі знайшли 12 мільйонів доларів готівки

Поліція і сили самооборони Японії «зібрали» більше 970 мільйонів ієн готівкою ($ 12 млн) при розборі завалів у японських районах, що були пошкоджені цунамі 11 березня.

Як повідомляє місцевий телеканал NHK, велика частина виявлених готівкових перебувала в домашніх сейфах разом з документами, що полегшує пошук власників. До теперешнього моменту встановлені господарі більше 85% готівки. Решта - гроші, які японці зберігали в конвертах, сумках, коробках і просто в меблях. Їх господарів просто неможливо визначити.

Перед тим як віддати документи та гроші з сейфів власникам, їх сушать у спеціально виділеному для цих цілей невеликому спортивному залі. Купюри розкладають на столах і акуратно пропрасовують кілька разів праскою. «Спочатку ми звозили всі сейфи у відділок. Але їх виявилося занадто багато, так що нам довелося знайти інше місце », - розповів журналістам начальник фінвідділу поліцейського управління Офунато Норіесі Гото. Він не назвав точної кількості зібраних сейфів, сказавши лише, що їх вже набралося «кілька сотень», і кожен день знаходять все нові і нові.

Японський телеканал навів приклад того, коли гроші краще зберігати в банку, розповівши про 67-річному відставного працівника банку Ясуо Кімура, чий будинок у Онагаве цунамі зруйнувало повністю. Він зміг винести з будинку тільки свого 90-річного батька, але всі його гроші опинилися в цілості й схоронності, оскільки лежали в банку.

Добавить коментарий
Похожие новости
Войти через:
Логин
Пароль
Забыли пароль? | Регистрация