Кривой Рог новости
Оголошено склад Міжнародного журі Премії Future Generation Art Prize 2012
25.04.2012 11:31 | Культура

Оголошено склад Міжнародного журі Премії Future Generation Art Prize 2012

PinchukArtCentre оприлюднив перелік членів міжнародного журі, які визначать переможців Премії Future Generation Art Prize в 2012 році.

Нижче приведені імена посади членів журі:

Массіміліано Джіоні (Massimiliano Gioni ) — заступник директора «Нового музею» (New Museum); директор 55-ї Венеційської бієнале 2013 (США);

Керол Інхуа Лу  (Carol Yinghua Lu ) — арт-критик та незалежний куратор (Китай);

Ненсі Спектор  (Nancy Spector ) — заступник директора та  головний куратор Фундації Соломона Ґуґґенхайма (Solomon R. Guggenheim Foundation) (США);

Ханс Ульріх-Обріст (Hans Ulrich Obrist ) — директор галереї «Серпентайн» (Serpentine Gallery) (Великобританія);

Анальдо Фаріас  (Agnaldo Farias ) — незалежний куратор та директор 29-ї бієнале в Сан-Паулу (Бразилія);

Каролін Христов-Бакарджієв (Carolyn Christov-Bakargiev) — арт-директор «Документа 13» (Німеччина);

Екхард Шнайдер (Eckhard Schneider ) — Генеральний директор PinchukArtCentre (Україна).

В грудні 2012 року члени журі прибудуть до Києва для визначення та нагородження переможців Головної та Спеціальної премій. Церемонія нагородження лауреатів Премії Future Generation Art Prize 2012 відбудеться 7 грудня 2012 року.

Кожен з членів міжнародного журі делегував представника до складу відбіркового комітету, який визначить 20 учасників шорт-листа Премії. Роботи номінантів будуть представлені на виставці в PinchukArtCentre з 27 жовтня 2012 року до січня 2013 року.

Фінальний список кандидатів на отримання Премії буде оголошено в червні 2012 року. Український художник Микита Кадан, володар Головної премії PinchukArtCentre 2011, загальнонаціональної премії молодим українським митцям, буде включений до шорт-листа Future Generation Art Prize 2012 і стане 21-м учасником виставки.

Екхард Шнайдер, Генеральний директор PinchukArtCentre: «Зібравши разом таких видатних людей у складі журі, Фонд Віктора Пінчука демонструє своє довгострокове зобов'язання та всю серйозність наміру інвестувати в майбутнє покоління митців».

Прийом заявок для участі у конкурсі на отримання Премії Future Generation Art Prize 2012 завершується 6 травня 2012 року. Онлайн-заявки приймаються на офіційному сайті Премії: futuregenerationartprize.org

Взяти участь у конкурсі можуть митці з усього світу віком до 35 років, незалежно від їхньої статі, національної чи расової належності. Твори, що представляються на конкурс, можуть бути виконані із застосуванням будь-яких художніх засобів. Потенційні учасники мають заповнити всі поля анкети на сайті Премії та завантажити фото або відео із зображенням 3-7 робіт.

Добавить коментарий
Войти через:
Логин
Пароль
Забыли пароль? | Регистрация