Кривой Рог новости
В Кривому Розі створять тепличні умови для розвитку бізнеса
15.06.2011 20:15 | Власть

В Кривому Розі створять тепличні умови для розвитку бізнеса

Кривий Ріг є одним з перших міст в Україні, де було розпочато роботу зі створення та забезпечення прозорих та доступних умов для відкриття власної справи і відкриття нових об'єктів бізнесу. Центр надає 210 різних послуг, що майже в 10 разів більше переліку, який є обов'язковим. У центрі в режимі «єдиного вікна» працюють представники 33 служб. На сьогодні центр визнаний кращим в Україні.

10 червня в залі засідань виконкому Криворізької міської ради відбулась обласна нарада - навчання з питання впровадження в практику роботи моделі Центру муніципальних послуг виконкому Криворізької міської ради. У нараді взяли участь заступник голови-керівник апарату Дніпропетровської облдержадміністрації Надія Подоплєлова, мер Кривого Рогу Юрій Вілкул, заступники міських голів, голови райдержадміністрацій області.

У своєму виступі міський голова Юрій Вілкул розповів, що метою пілотних проектів з надання державних та муніципальних послуг, дебюрократизації і спрощення дозвільних процедур - максимально спростити представникам бізнесу отримання необхідних послуг і, що дуже важливо, зробити їх максимально прозорими і якісними для населення.

Під час наради учасники отримали можливість ознайомитися з роботою муніципального центру послуг виконкому Криворізької міської ради та спілкуючись з фахівцями, запрошеними на нараду, отримали відповіді на свої питання.

Добавить коментарий
Войти через:
Логин
Пароль
Забыли пароль? | Регистрация