Кривой Рог новости
Умови останнього туру конкурсу з історії криворізького футболу
27.04.2012 13:00 | Спорт

Умови останнього туру конкурсу з історії криворізького футболу

Футбольний клуб «Кривбас» оголошує умови 5-го, останньому в цьому сезоні, туру конкурсу для знавців історії криворізького футболу, в якому учасникам пропонується чотири питання:

1. Свій перший матч у вищій лізі столичний «Арсенал» - саме під цією назвою — провів 16 березня 2002 року (взимку 2002 року був оформлений договір про правонаступництво між київськими командами ЦСКА та «Арсенал» — армійський клуб  продовжив свої виступи у першій лізі).

У тій грі на футбольне поле в складі «Арсеналу» виходили 6 гравців, які мають безпосереднє відношення до «Кривбасу». Хто ці гравці?

2. Назвіть три стадіони, на яких столичний «Арсенал» приймав криворізький «Кривбас» в матчах чемпіонату України з футболу у Новітній історії.

3. У 50-60-х роках минулого століття у Києві існувала команда. «Арсенал» Київ. Чотири рази з нею зустрічалася наша команда (тоді — «Гірник»). В яких роках це було, які результати цих протистоянь?

4. З яким рахунком та на чию користь закінчиться матч 29 туру ЕпіЦентр чемпіонату України з футболу «Карпати» (Львів) – «Кривбас», що відбудеться у Львові 2 травня цього року?

Відповіді приймаються за електронною адресою — fckr@ukr.net — до 18:30 середи 2 травня. П’ять учасників, які дадуть правильні відповіді на всі запитання отримають перепустки на останній матч чемпіонату — гру «Кривбас» – «Арсенал» (Київ), яка пройде в Кривому Розі 10 травня поточного року. Якщо тих, хто дасть правильні відповіді буде більше, аніж 5 — буде проведене жеребкування.

Добавить коментарий
Войти через:
Логин
Пароль
Забыли пароль? | Регистрация