Кривой Рог новости
В Кривому Розі відкрито новий спортивний майданчик
27.04.2012 13:22 | Спорт

В Кривому Розі відкрито новий спортивний майданчик

Святковою подією для мікрорайону Ювілейний стало відкриття 25 квітня цього року нового спортивно-тренажерного майданчика на території спеціалізованої школи №74. Відкриття спортмайданчика приурочене до 80-річчя Дніпропетровської області та 237-річчя з дня заснування Кривого Рогу, Року спорту та здорового способу життя.

Привітати учнів, педагогів, батьків і всіх жителів мікрорайону з новим сучасним спортивним майданчиком прийшли представники міського управління освіти та науки, спорткомітету, депутати міської та районної рад від ПП «Партія регіонів». Вітаючи всіх присутніх, заступник голови Саксаганської районної ради Світлана Скляр сказала: «Наша міська влада продовжує радувати школи та інші освітні заклади Кривого Рогу такими прекрасними спортивними подарунками. Це свідчить про те, що слова міського голови Юрія Вілкула не розходяться з ділом, що ми разом з Президентом країни Віктором Януковичем будуємо новий Кривбас, Дніпропетровщину та всю Україну!»

Директор Криворізької спеціалізованої школи №74 Оксана Драч від душі подякувала всім, хто допоміг реалізувати ідею створення нового тренажерного майданчика — міську владу та депутатів різних рівнів. Під загальні оплески почесну грамоту від імені школи Оксана Павлівна вручила депутату Саксаганської районної ради від «Партії регіонів» Руслану Рибкіну — за постійну участь у житті школи, створенні та оновленні її матеріально-технічної бази.

Почесне право перерізати символічну червону стрічку і відкрити новий спортмайданчик було надано голові Саксаганської районної організації «Партії регіонів», депутату Криворізької міської ради 9-ти скликань Ангеліні Штиленко та Руслану Рибкіну. Майданчик відразу ж зажив активним життям: весь комплекс тренажерів «окупували» школярі різного віку. Багато хто з них був в кімоно або просто спортивній формі. У цій школі спорт особливо шанують і культивують здоровий спосіб життя. Серед її вихованців — переможці різних першостей зі східних єдиноборств, художньої гімнастики та інших видів спорту, школа бере участь у фестивалі «Молодь за здоровий рух».

Однойменна шкільна команда «Здоровий рух» вітала всіх присутніх на святі своїм виступом. Також перед відкриттям спортмайданчика виступили юні борці, гімнастки, майстри спортивного танцю. І не випадково над усім великим шкільним двором залунав один з популярних тут девізів: «Бути здоровим — це модно!»

Добавить коментарий
Войти через:
Логин
Пароль
Забыли пароль? | Регистрация