Кривой Рог новости
Прийом заявок на здобуття Премії Future Generation Art Prize продовжено до 20 травня
07.05.2012 11:18 | Культура

Прийом заявок на здобуття Премії Future Generation Art Prize продовжено до 20 травня

Продовження прийому заявок на участь у другому конкурсі на отримання Премії Future Generation Art Prize до 20 травня надає можливість прийняти участь художникам з усього світу.

Онлайн-заявки приймаються на офіційному сайті Премії: futuregenerationartprize.org

Взяти участь у конкурсі можуть митці з усього світу віком до 35 років, незалежно від їхньої статі, національної чи расової належності. Твори, що представляються на конкурс, можуть бути виконані із застосуванням будь-яких художніх засобів. Потенційні учасники мають заповнити всі поля анкети на сайті Премії та завантажити фото або відео із зображенням 3-7 робіт.

Головний приз Премії складає 100 000 доларів (з них 60 000 — готівкою, а 40 000 — на створення нових робіт). Крім того, додаткові 20 000доларівбудуть направлені на програми стажування для лауреата спеціальних Премій.

Для визначення і нагородження володарів Головної та Спеціальної премій члени міжнародного журі в грудні прибудуть до Києва. Імена лауреатів Премії Future Generation Art Prize 2012 будуть оголошені на церемонії нагородження, яка відбудеться 7 грудня 2012 року у Києві.

До складу міжнародного журі увійшли:

Массіміліано Джіоні (Massimiliano Gioni) — заступник директора «Нового музею» (New Museum); директор 55-ї Венеційської бієнале 2013 (США);

Керол Інхуа Лу (Carol Yinghua Lu) — арт-критик та незалежний куратор (Китай);

  • Ненсі Спектор (Nancy Spector) — заступник директора та головний куратор Фундації Соломона Ґуґґенхайма (Solomon R. Guggenheim Foundation) (США);
  • Ханс Ульріх-Обріст (Hans Ulrich Obrist) — директор галереї «Серпентайн» (Serpentine Gallery) (Великобританія);
  • Анальдо Фаріас (Agnaldo Farias) — незалежний куратор та директор 29-ї бієнале в Сан-Паулу (Бразилія);
  • Каролін Христов-Бакарджієв (Carolyn Christov-Bakargiev) — арт-директор «Документа 13» (Німеччина);
  • Екхард Шнайдер (Eckhard Schneider) — Генеральний директор PinchukArtCentre (Україна).

Кожен з членів міжнародного журі делегував представника до складу відбіркового комітету, який визначить 20 учасників шорт-листа Премії.

Фінальний список кандидатів на отримання Премії буде оголошено в червні 2012 року. Український художник Микита Кадан, володар Головної премії PinchukArtCentre 2011, загальнонаціональної премії молодим українським митцям, буде включений до шорт-листа Future Generation Art Prize 2012 і стане 21-м учасником виставки.

50 партнерських платформ, що представляють більше ніж 38 країн, підтримають процес подачі заявок та саму Премію в 2012 році. Це є показником того, наскільки успішно Премія розширила свою глобальну мережу з метою залучення митців з різних регіонів світу, особливо з регіонів, що розвиваються, таких як Південна Америка, Австралія, Африка та Океанія.

Деміен Хьорст (Damien Hirst), Джефф Кунс (Jeff Koons), Андреас Гурскі (Andreas Gursky) і Такаші Муракамі (Takashi Murakami) являються Патронами Премії, які консультуватимуть і підтримуватимуть митців-переможців.

Одночасно з виставкою номінантів на Премію Future Generation Art Prize 2012 в PinchukArtCentre відбудеться виставка робіт Андреаса Гурскі.

Премія Future Generation Art Prize проводитиметься під наглядом видатних членів міжнародної Ради. Крім її засновника, Віктора Пінчука, та чотирьох Патронів Премії, до складу Ради також увійшли Елі Броуд (Eli Broad), Дакіс Жоану (Dakis Joannou), сер Елтон Джон (Elton John), Міучча Прада (Miuccia Prada), а також директори музеїв: Річард Армстронг (Richard Armstrong), директор фонду та музею Соломона Гуггенхайма; Глен Д. Лоурі (Glenn D. Lowry) директор MoMA; Альфред Пакеман (Alfred Pacquement), директор Центру Помпіду, і сер Ніколас Серота (Nicholas Serota), музей Tate.

Володаркою Головної премії в 2010 році стала бразильська художниця Синтія Марселле, яка працює з фільмами, фотографією і інсталяцією. Свої нові роботи вона представила на персональній виставці, яка походила в PinchukArtCentre з 29 жовтня 2011 року по 8 січня 2012 року.

Партнерськіплатформив2012: futuregenerationartprize.org/partner-platforms

ДізнатисябільшепроПремію: futuregenerationartprize.org

Добавить коментарий
Войти через:
Логин
Пароль
Забыли пароль? | Регистрация