Кривой Рог новости
Мапа поділу округів у Дніпропетровській області
10.05.2012 20:44 | Политика

Мапа поділу округів у Дніпропетровській області

Пропонуємо Вам мапу нарізки округів у Дніпропетровській області.  На мапі наглядно видно утворення «анклавів» та географічну та логістичну абсурдність утворення деяких оркругів.

Нагадуємо що: 28 квітня Центральна виборча комісія сформувала 17 постійних округів у Дніпропетровській області, відповідно, процес територіальної організації виборів завершено. Спостерігачі Громадянської мережі ОПОРА у Дніпропетровській області проаналізували межі кожного, в результаті чого констатують сумнівну ефективність утворення декількох виборчих округів за певними критеріями —  а саме:
 
Наявність анклавів у складі виборчих округів
 
ВО №36 (м. Павловград). До округу додано місто Першотравенськ, софрмувавши з нього анклав.
 
ВО №26 (місто Дніпропетровськ, Бабушкінський район). Селище міського типу Авіаторське Дніпропетровської міської ради на території Дніпропетровського району. 
 
ВО №34 (смт Царичанка). Царичанський район територіально є анклавом, тому що відокремлений від інших районів свого округу річкою Дніпро. Але раніше він належав до округу №38, що було більш логічним. Щоб дістатися до відповідної ОВК потрібно зробити гак через м. Дніпродзержинськ.
 
Неадекватне територіальне охоплення виборців та ускладнена логістика округу
 
ВО №40 (смт Кринички). Місто Марганець відокремлено до округу №40, який територіально дуже розтягнутий. Раніше м. Марганець входив до складу округу №35 (міста Марганець (з населеними пунктами Марганецької міської ради), Нікополь; Нікопольський район (з населеними пунктами Червоногригорівської селищної та Придніпровської сільської рад).
 
ГРОМАДЯНСЬКА МЕРЕЖА ОПОРА
представництво у Дніпропетровській області
Добавить коментарий
Похожие новости
DDos-атака хостингу ОПОРА
29.10.2012 14:06 | Политика
DDos-атака хостингу ОПОРА
Войти через:
Логин
Пароль
Забыли пароль? | Регистрация