Кривой Рог новости
Всеукраїнський відбірковий турнір зі стріт-болу пройде в Кривому Розі
17.06.2011 21:42 | Спорт

Всеукраїнський відбірковий турнір зі стріт-болу пройде в Кривому Розі

18 червня в Кривому Розі на новій баскетбольному майданчику по вул. Мусорського відбудеться Всеукраїнський відбірковий турнір зі стріт-болу в рамках «Української Стріт-хворий Ліги».

У змаганнях візьмуть участь 40 команд з Харкова, Одеси, Сімферополя, Дніпропетровська та інших міст України. Всеукраїнський турнір розпочнеться о 9:00 з реєстрації, і пройде у кілька етапів, серед яких: відбірковий, конкурси trickshoot (конкурс серед глядачів і вболівальників), конкурс кидків «зверху», конкурс «триочкових» кидків, матч збірної команди кращих гравців Української Стріт-хворий ліги проти збірної команди міста Кривого Рогу, а також турнір серед дівчат та гри «Playoff».

У перервах між етапами і конкурсами виступають молодіжні колективи, що танцюють в стилі Hip-Hop та R & B-музики, такі як Vol'demar і True Clan, Breake dance «White on Black».

Додаткову інформацію про Всеукраїнському турнірі з Стріт-болу можна почерпнути на ресурсі Vkontakte.ru - krcity та офіційному сайті - Ballcontrol.net.

Нагадаємо, що баскетбольний майданчик по вул.Мусоргського був збудований в Кривому Розі з ініціативи голови Дніпропетровської обласної організації Партії регіонів Олександра Вілкула.

Організатором даного спортивного заходу вистипає міська організація Партії регіонів на чолі із заступником мера кривого Рогу Костянтином Павловим.

Добавить коментарий
Войти через:
Логин
Пароль
Забыли пароль? | Регистрация