Кривой Рог новости
Терміново: співпрацівницю Братів Капранових викрали після зустрічі із чиновницею КМДА
14.05.2012 21:22 | Происшествия

Терміново: співпрацівницю Братів Капранових викрали після зустрічі із чиновницею КМДА

ТЕРМІНОВО! Нашого працівника викрали після зустрічі із Зоріною Світланою Іванівною, керівницею Управління культури КМДА.

Обставини справи

Головачова Галина є арбітражним керуючим у справі про банкрутство ТОВ “Міжнародна книга”, яким володіла і яке досі очолює Зоріна Світлана Іванівна, суміщаючи цю посаду із посадою в КМДА.

ТОВ “Міжнародна книга” заборгувало нашій компанії понад 300 тисяч грн. і зникла. Після довгих пошуків нам вдалося домогтися зустрічі із Зоріною і вона погодилася компенсувати борг компанії із власних грошей. Сьогодні Галина Головачова пішла на зустріч, на якій мала отримати гроші та підписати відповідні документи. Як повідомили свідки, при виході з офіса на вул Еспланадній вона була зупинена невідомими, які вдрекомендувалися співробітниками правохоронних органів. Вони почали розмову з Головачовою. Коли вона сказала, що зараз приїде адвокат, невідомі силоміць посадили її в машину і повезли у невідомому напрямку. Поки що зусилля адвокатів марні, у жодних слідчих ізоляторах слідів Головачової не знайдено. Ми вважаємо, що вона стала жертвою викрадення з метою шантажу, до організації якого причетна Голова управління культури КМДА Зоріна Світлана Іванівна.

Прохання розповсюдити інформаціяю якомога ширше. У жінки вдома дитина.

Фото – з ВКОНТАКТЕ.

Добавить коментарий
Похожие новости
Войти через:
Логин
Пароль
Забыли пароль? | Регистрация