Кривой Рог новости
"Четверняшки" народились на Житомирщині
18.06.2011 15:33 | Общество

"Четверняшки" народились на Житомирщині

34-річна Оксана Прігорская народила відразу чотирьох дітей - трьох синочків і дочку - цей рідкісний випадок стався в смт Лугини в Житомирській області.  Для щасливих батьків це стало справжнім сюрпризом. «УЗД нам показала трьох дітей, четвертого не помітили. Коли з'явилася останньої донька, я була трохи шокована. До цих пір не можу повірити, що у мене четверо », - розповіла породілля.

В Оксани із чоловіком вже є двоє дітей - старшому синові скоро виповниться 10 років і донечці 4 роки.

Пологи почалися передчасно, на світ з'явилися дітки на два місяці раніше терміну. «Я навіть розгледіти своїх дітей не встигла, лікарі забрали їх і відвезли до Житомирської лікарні. Там за ними будуть стежити, щоб вони швидше зміцніли. Чоловік відразу ж поїхав до них. Як тільки я випишуся, теж поїду, - розповідає Оксана. - Хоча я не сумніваюся, що з дітками буде все добре. Як сказали лікарі, навіть у дочки (вона народилася останньої) вага 1,4 кг, а це добре для недоношеної дитини».

В Україну за останні 10 років було шість подібних випадків. Залишилося тільки дочекатися п'ятірню, поки що у нас такого не було. Минулий раз четверняшкі в Україну з'явилися в 2009 році в селі Кримське (Крим) - Наталія Білик народила трьох хлопчиків і дівчинку. У 2007 році Ольга Бутко з Рівного народила двох хлопчиків і двох дівчаток. У той же рік в селі Печеніжина (Івано-Франківська обл.) В Оксани Кучіріной з'явилися три сини і дочка. Ще на рік раніше, в 2006-м, львів'янка Ольга Волкова народила трьох дівчаток і хлопчика. А в 2001 році одеситка Олена Солодкіна народила відразу четверо дівчаток.

Добавить коментарий
Войти через:
Логин
Пароль
Забыли пароль? | Регистрация