Кривой Рог новости
80% квитків на Євро-2012 вже продано
19.06.2011 11:43 | Спорт

80% квитків на Євро-2012 вже продано

За даними УЄФА на 17 червня 80% квитків на Євро-2012 уже викуплено. Оплата квитків, замовлених уболівальниками протягом березня 2011 року, триватиме максимум до кінця липня цього року.

Про це заявив глава Департаменту планування та продажу квитків УЄФА Педро Коррейя, передає «ТСН».

Як зазначив чиновник УЄФА, оплата квитків - довготривалий процес, і оплата квитків завершиться, найпізніше, в кінці липня 2011 року. А станом на сьогодні 80% замовлень вже викуплено.

«Проте всі замовлені квитки вважаються проданими», - пояснив Коррейя.

Він також додав, що процес оплати затягується не тільки через технічні, а й ментальних нюансів. Коррейя навів приклад, що у випадку з оплатою через банківський переказ всі вболівальники відкладають це на останній день.

«Деякі, можливо, ще міркують: вигравши багато квитків, чи всі їм потрібні? По-третє, грає роль і технічна складова. УЄФА перевіряє всіх клієнтів, чи існує загроза перепродажу, виходу на чорний ринок», - розповів фахівець.

За його словами, у разі несплати за замовлені квитки, вони підуть на повторний продаж через лотерею, яка відбудеться після жеребкування 2 грудня 2011.

«Ми визначили другу чергу з охочих, які отримають повідомлення про таку можливість. Слава Богу, є ще дуже багато охочих викупити квитки», - сказав Коррейя.

Добавить коментарий
Войти через:
Логин
Пароль
Забыли пароль? | Регистрация