Кривой Рог новости
Порушення процедури ЗНО на криворізьких пунктах тестування
24.05.2012 11:04 | Образование

Порушення процедури ЗНО на криворізьких пунктах тестування

21 та 22 травня 2012 р. відбулося зовнішнє незалежне оцінювання з математики. У 16 областях України за дотриманням процедури ЗНО вели спостереження представники Громадянської мережі «ОПОРА», які були присутніми на 50% пунктах тестування у перший день іспитів та на 30% — у другий. По Дніпропетровській області за процесом ЗНО спостерігало 37 осіб.

Випадки порушення процедури ЗНО його учасниками

За оцінкою спостерігачів Громадянської мережі «ОПОРА», однією з найбільших проблем тестування з математики за стало порушення процедури ЗНО самими абітурієнтами. Так, спостерігачі фіксували непоодинокі випадки запізнення учасників тестування, появу на тестуванні без необхідних документів, використання та наявність мобільних телефонів, шпаргалок, а також інші дії, які стали перешкодою звершенню тестування.

У Криворізькому медичному коледжі безпосередньо в аудиторії для проходження тестування у абітурієнта було вилучено шпаргалку.

Випадки перешкоджання роботи громадським спостерігачам

У Криворізькому медичному коледжі спостерігачеві було заборонено самостійно пересуватись пунктом. Відповідальний за пункт тестування запевняла, що спостерігач повинен ні на крок не відходити від неї або уповноваженої особи УЦОЯО.

Порушення з боку персоналу пунктів тестування

Спостерігачі ГМ «ОПОРА» фіксують належний рівень підготовки пунктів тестування та персоналу, зокрема інструкторів, до перевірки знань абітурієнтів. Суттєвих порушень, які б могли вплинути на результат учасника ЗНО чи яких не вдалося вчасно виправити — не зафіксовано.

Чи не найбільше зауважень спостерігачі висловлюють до браку чергових у деяких пунктах тестування, особливо у великих школах чи вищих навчальних закладах, де коридори та сходові клітки знаходяться поза увагою персоналу, а учасники, завершивши роботу над тестом, вмикають мобільні телефони і починають розмовляти ще у пункті тестування (ЗОШ №122 м. Кривий Ріг).

Добавить коментарий
Похожие новости
Студентські стипендії зростуть
29.08.2012 16:06 | Образование
Студентські стипендії зростуть
Кіровоградські кадети
29.08.2012 15:57 | Образование
Кіровоградські кадети
Войти через:
Логин
Пароль
Забыли пароль? | Регистрация