Кривой Рог новости
У Києві відбудеться перший Міжнародний фестиваль «Золотий трюк»
19.06.2011 18:17 | Культура

У Києві відбудеться перший Міжнародний фестиваль «Золотий трюк»

23-го червня у Києві стартує перший Міжнародний фестиваль «Золотий трюк»,  глядачі зможуть побачити зірок світового цирку під столичним куполомом.

Циркачі з 11-ти країн  покажуть понад тридцять унікальних номерів. Левову частку фестивальної програми візмуть на себе вітчизняні артисти. Спеціальна відзнака від закордоного журі - можливість працювати з всесвітньо-відомим цирком "Дю Солей". Спеціальний гість фестивалю - принцеса Монако - Стефанія. На неї циркачі чекають у день відкриття. Саме ж шоу триватиме чотири дні - до 26 червня.  

Микола Кобзов, президент ВГО "Циркова спілка Кобзова":"На фестивалі можна побачити набагато ширше цирк, ніж він є в цирку. Є багато країн, в яких багато жанрів це їх країни. Ось за такими критеріями ми отберали всі країни. Ми хотіли, щоб були представлені ті жанри, які з якихось причин у нас на жаль немає або вони дуже рідкісні ".

Марія Ремньова, головний режисер фестивалю: "Крім того, що представлені кращі артисти з усього світу, все одно - атмосферу фестивалю не можна передати словами. Це конкурс - кожен артист викладається на всі сто".

Добавить коментарий
Войти через:
Логин
Пароль
Забыли пароль? | Регистрация