Кривой Рог новости
КТУ та ІнГЗК проводять впроваджують озеленення промислових территорій
20.06.2011 11:24 | Экология

КТУ та ІнГЗК проводять впроваджують озеленення промислових территорій

Інгулецьким ГЗК, спільно з фахівцями Криворізького технічного університету, з листопада 2009 року розпочав і успішно продовжує дослідження на тему «Впровадження методів озеленення пильових промислових територій». Суть методу полягає в інтенсивному засажуванні відвалів зеленими насадженнями та створенні штучного родючого шару (витрати на дослідження склали 74,1 тис. грн.).

Чудовим прикладом оновлення природи, перетворення землі в рекреаційну зону, яку населяють різні представники фауни і флори, стало створення ландшафтного заказника місцевого значення «Візирка» загальною площею 121,1 га. За створення ландшафтного заказника «Візирка» колектив авторів був удостоєний Державної премії в галузі науки і техніки.

У 2010 році в роботи, спрямовані на приведення у відповідність санітарним нормам території заказника «Візирка», інвестовано 28 тис.грн.

Згідно з угодою з інститутом проблем природокористування та екології НАН України у 2010 році розпочато роботи з обгрунтування створення ландшафтного заказника «Інгулецький» в рамках проекту «Інгулецький екологічний коридор», інвестиції в які склали 60 тис. грн.

У минулому році підприємство взяло участь у регіональній Програмі виходу Кривого Рогу з екологічної кризи. Виконання заходів дозволило знизити викиди шкідливих газоподібних речовин в атмосферу: пилу на 2323,3 тонн, NO2 - 57,9 тонн, СО - 105,1 тонн.
 
Фото Максима Горбацький

Добавить коментарий
Войти через:
Логин
Пароль
Забыли пароль? | Регистрация