Кривой Рог новости
Управління економіки Криворізького міськвиконкому підготувало цьогорічний список витрат
20.06.2011 11:26 | Экономика

Управління економіки Криворізького міськвиконкому підготувало цьогорічний список витрат

Управління економіки Криворізького міськвиконкому підготувало список об'єктів, на які планується витратити цього року майже 123 млн.грн.  Ця сума складається з коштів, що виділяються міським, обласним та державним бюджетами.

Відповідно до кошторису, більше половини всієї суми - 69 млн.грн - Піде в управління капітального будівництва. Зокрема, 29 млн.грн виділяє держава для реконструкції будівлі під пологовий будинок з відділенням патології новонароджених та реанімацією. За рахунок міста і області продовжиться програма газифікації, будуть вкладені в кошти в розширення кладовищ «Західне» та «Центральне». У кошторисі передбачені значні суми на ремонт і реконструкцію теплових мереж та котелень.

Близько 12 млн.грн передбачено витратити управлінням благоустрою та соціальної політики. Серед пріоритетних витрат: придбання житла для окремих категорій населення; оновлення парку трамвайних вагонів; капітальний ремонт мереж зовнішнього освітлення та наземних теплових трубопроводів.

8 млн.грн передбачено для управління охорони здоров'я. Ці гроші підуть на ремонт лікарень, закупівлю автомобілів «швидкої допомоги» і системи доочистки води.
Так само приладами для поліпшення якості води спантеличені працівники управління освіти і науки. Цього року чиста питна вода повинна потекти з кранів у всіх дитячих садках міста. На цю програму виділено 4,5 млн.грн. Усього міська сфера освіти повинна освоїти 23,5 млн.грн

7,5 млн.грн, запланованих для управління культури і туризму, практично повністю витратять на капітальний ремонт будівель, в яких знаходяться театри, бібліотеки, музеї. Частина грошей піде на оновлення бібліотечного фонду та на купівлю музичних інструментів для муніципального духового оркестру.
Справа залишилася за малим: видатковий список повинні затвердити депутати на черговій сесії міськради, яка відбудеться 22 червня.

Добавить коментарий
Войти через:
Логин
Пароль
Забыли пароль? | Регистрация