Кривой Рог новости
В перший день тестувань з української мови та літератури у Львові — два вилучення та одна спроба підміни учасника
30.05.2012 13:17 | Образование

В перший день тестувань з української мови та літератури у Львові — два вилучення та одна спроба підміни учасника

28 травня, абітурієнти проходили перевірку знань з української мови та літератури. Зважаючи на те, що цей предмет є обов’язковим для вступу до вищих навчальних закладів і його здають усі цьогорічні вступники, тестування проводиться у два дні — 28 та 29 травня. Явка абітурієнтів у перший день тестування у Львівській області склала 93,55% від раніше зареєстрованих.

Загалом спостерігачі Громадянської мережі «ОПОРА» — зафіксували якісну організацію роботи пунктів тестування та зменшення кількості порушень як з боку персоналу, так і з боку самих учасників ЗНО. Так, з 20 пунктів тестування, де вели спостереження представники ОПОРИ, через використання мобільних телефонів було вилучено лише двох абітурієнтів (СЗШ №1 м. Новояворівська). Також, менше вступників забувало вдома документи, необхідні для пропуску у пункт тестування.

Проте, незважаючи на позитивну загальну картину, сьогодні спостерігач «ОПОРА» став свідком спроби скласти тест за іншу особу. Це трапилося у Львівській школі №9, куди прибув хлопець з свідоцтвом про народження, хоча у сертифікаті були зазначені дані паспорта, за якими абітурієнта зареєстрували для участі у ЗНО. Помітивши невідповідність документу, що засвідчує особу, чергові попросили надати паспорт. На прохання персоналу пункту хлопець відповів: «У нього паспорта немає». Кого саме мав на увазі вступник або чому говорив про себе у третій особі залишилося загадкою — «абітурієнт» швидко зник з пункту тестування, не дочекавшись уповноваженої особи та відповідального за пункт тестування, яких для вияснення ситуації покликали чергові.

Важливість тестування далася в знаки деяким абітурієнтам безпосередньо в аудиторіях — вони не змогли справитися з хвилюванням. У Стрийській школі №2 дівчинка розплакалася посеред тесту. У іншої абітурієнтки (школа №2 м. Жовква) через надмірне хвилювання піднявся тиск та пішла кров з носа. На жаль, випускниця-медалістка не змогла продовжити роботу над тестом, адже була госпіталізована. ГМ «ОПОРА» радить абітурієнтці звернутися в Львівський регіональний центр для реєстрації на додаткову сесію ЗНО.

Добавить коментарий
Похожие новости
Студентські стипендії зростуть
29.08.2012 16:06 | Образование
Студентські стипендії зростуть
Кіровоградські кадети
29.08.2012 15:57 | Образование
Кіровоградські кадети
Войти через:
Логин
Пароль
Забыли пароль? | Регистрация