Кривой Рог новости
Міліціонера-вимогача засудили на три роки ув'язнення
01.06.2012 11:54 | Криминал

Міліціонера-вимогача засудили на три роки ув'язнення

До криворізької прокуратури звернувся молодий чоловік, сирота зі скаргою на оперуповноваженого карного розшуку одного з районних відділів міліції міста Кривого Рогу.

Владлен Неклюдов, старший помічник прокурора міста повідомив, що заява містила інформацію про перевищення повноважень співробітника міліції. Потерпілий розповів, що співробітник міліції обманом заманив потерпілого до райвідділу, де використовуючи насильницькі методи, вимагав у парубка тисячу гривень. Слідство, проведене прокуратурою, заявлені потерпілим факти підтвердило.

Обвинувачений до останнього не визнавав свою провину. Проте докази, встановлені в ході слідчого процесу, змусили міліціонера визнати скоєння злочину.

За фактом скоєння злочину злочинцю пред’явлено звинувачення згідно статті 365 частині 2 та статті 190 частині 1 КК України.

Міліціонеру Саксаганським районним судом винесено вирок — три роки тюремного ув’язнення з позбавленням права займати посади в органах внутрішніх справ строком на 2 роки. Та з причини наявності пом’якшуючої обставини, а саме — розкаяння у скоєному — вирок має більш лояльний вигляд.

S.Sosedov26.12.2012 | 07:49
0
Да Владлен просто молодец! Слышали бы ви как он еще поёт!http: //propeller-slav.livejournal.com/167296.html
Добавить коментарий
Войти через:
Логин
Пароль
Забыли пароль? | Регистрация