Кривой Рог новости
Увазі громадян представлений контакт-центр «Гаряча лінія Олександра Вілкула»
05.06.2012 10:43 | Власть

Увазі громадян представлений контакт-центр «Гаряча лінія Олександра Вілкула»

На Дніпропетровщині відкрився перший в Україні регіональний контакт-центр, побудований за моделлю «Урядового контактного центру». Відтепер за телефоном 0-800-505-600 (безкоштовно зі стаціонарних телефонів) жителі Дніпропетровщини можуть звернутися за вирішенням свого питання на спеціальну губернаторську «Гарячу лінію Олександра Вілкула». 

Кожне звернення, яке надходить на «гарячу лінію», знаходиться на особистому контролі голови облдержадміністрації Олександра Вілкула.
 
«Наша задача – підвищити ефективність роботи влади, забезпечити допомогу людям. Тільки через це досягається довіра людей до влади. Для цього ми створили спеціальну обласну «гарячу лінію». Контакт-центр стане важливим інструментом контролю роботи влади, це інструмент боротьби з корупцією та бюрократією. Щодня ведеться моніторинг звернень громадян до контакт-центру. Це дозволяє робити додатковий аналіз ситуації в містах і районах, відстежувати тенденції, «больові точки» і розробляти відповідні заходи з метою запобігання їх виникненню у подальшому», – сказав Олександр Вілкул.
 
У відкритті регіонального контакт-центру також взяв участь голова обласної ради Євген Удод. Свої привітання жителям Дніпропетровщини із відкриттям контакт-центру передав директор Державної установи «Урядовий контактний центр» Валерій Плохій.
 
Регіональний контакт-центр працював в тестовому режимі з 12 квітня, за цей час відпрацьовано понад 500 звернень. Олександр Вілкул зазначив, що за цей період керівники органів влади переконалися в тому, що контроль за їх роботою – жорсткий і рішучий. «Я не допускаю бюрократії і тяганини у вирішенні проблем громадян», – сказав Олександр Вілкул.
 
«Головне завдання контакт-центру – це адресна допомога населенню. Саме робота зі зверненнями громадян є одним із важливих показників взаємодії влади та суспільства», – зазначила заступник губернатора – керівник апарату облдержадміністрації Надія Подоплєлова. 
 
«Людей Довіра – це наша сила!», – саме під таким девізом працює контакт-центр «Гаряча лінія Олександра Вілкула». 
 
Як пояснила начальник відділу роботи зі зверненнями громадян облдержадміністрації Олена Хохба, з 9 до 18 години у робочі дні звернення мешканців Дніпропетровської області за телефоном контакт-центру «Гаряча лінія Олександра Вілкула» 0-800-505-600 реєструють 10 операторів. Ще 4 аналітики аналізують звернення, визначають виконавців вирішення питань громадян, перевіряють якість реагування та вирішення питання.
 
«Розгляд звернення завершується тільки після того, як громадянин-заявник особисто підтвердив позитивний результат вирішення питання операторам контакт-центру «Гаряча лінія Олександра Вілкула». Усі співробітники контакт-центру пройшли спеціальне навчання під керівництвом експертів з Урядового контактного центру», – зазначила Олена Хохба.
 
У сфері контролю «гарячої лінії» – понад 100 органів влади та їх підрозділів: це місцеві міські та районні органи влади, управління та організації, територіальні підрозділи органів центральної виконавчої влади.
Добавить коментарий
Войти через:
Логин
Пароль
Забыли пароль? | Регистрация