Кривой Рог новости
Маріупольці припускають, що холера прийшла із-за кордону
21.06.2011 09:43 | Здоровье

Маріупольці припускають, що холера прийшла із-за кордону

Як заявив перший заступник голови ОДА Сергій Дергунов,  Донецька облдержадміністрація припускає, що холерний вібріон в Маріуполь був завезений з-за кордону,

Дергунов пояснив, що джерело зараження «вловити дуже складно». «Ми зараз намагаємося лікувати (вогнище захворювання). Так, у приватних селищах Маріуполя Виявлено 59 несанкціонованих врізок в зливову каналізацію. Що стало поштовхом? Що стало першоджерелом?. За припущенням фахівців, хоча це не остаточний висновок, це, швидше за все, завезено », - повторив заступник голови ОДА. Він припустив, що в портове місто Маріуполь холерний вібріон завіз іноземний корабель.

«Висновки на сьогоднішній день немає. Є припущення фахівців. Керівник протичумної української станції в Сімферополі заявив про те, що за певними ознаками можна розглядати (даний холерний вібріон) як завезений варіант », - сказав він і додав:« Традиційний холерний вібріон, який не викликає захворювання, у нас в Маріуполі висівається постійно останні кілька десятиліть. Тут же мова йде про вібріон, який викликав захворювання, яке реєструвалося в Маріуполі останній раз в 1999 році ».

«Я не є вченим-епідеміологом, я не орієнтуюся в тому різноманітті вібріонів, але імовірно - це завезено. Це може бути завезено людьми, які працюють за контрактом, з-за кордону. Ви знаєте, в Маріуполі досить багато компаній, які наймають персонал. Це може бути іноземне судно », - сказав Дергунов, зазначивши, що«поки остаточних результатів немає».

Добавить коментарий
Войти через:
Логин
Пароль
Забыли пароль? | Регистрация