Кривой Рог новости
Заява Громадянської мережі ОПОРА щодо нанесення шкоди її діловій репутації
21.06.2011 12:25 | Власть

Заява Громадянської мережі ОПОРА щодо нанесення шкоди її діловій репутації

Громадянська мережа ОПОРА заявляє про те, що не має жодного відношення до затриманого вчора правоохоронцями мешканцями Донецька Костянтина Лаврова, якому інкримінують вимагання 7000 доларів США за припинення акцій протесту, пов’язаних з демонтажем споруди готелю «Дружба». В той же час мережа акцентує увагу на тому, що само названий «активіст» незаконно використовував бренд та символи ОПОРИ, які зареєстровані згідно українського законодавства та є інтелектуальною власністю виключно організації, в своїх меркантильних цілях.

ОПОРА не має свого представництва у Донецькій області, де вона працює з партнерськими неурядовими структурами, починаючи з 2007 року. Втім, ОПОРА не заперечує того факту, що Костянтин Лавров був в лавах мережі до 2006 року. Саме тоді до організації почала надходити інформація про те, що Костянтин не гребував виступати на боці тих чи інших бізнес-інтересів, організовуючи замовні акції прямої дії. Інцидент призвів до виключенням Лаврова з лав ОПОРИ рішенням Координаційної ради організації.

Організація планує звернутися до суду, з метою припинення незаконного використання її назви, що шкодить її діловій репутації.

Нагадуємо, що Громадянська мережа ОПОРА - неурядова, позапартійна і фінансово незалежна, рівновіддалена від всіх політичних сил всеукраїнська мережа громадських активістів, яка створена з метою активізації громадської участі в політичному процесі, шляхом вироблення і впровадження моделей впливу громадян на діяльність органів державної влади та місцевого самоврядування в Україні. Стратегічно ОПОРА зорієнтована на роботу в 3-х темах: моніторингу виборчого та суспільно-політичних процесів, реформа освіти та подолання корупції в освітніх інституціях, реформа житлово-комунального господарства.

Детальніша інформація: Ольга Айвазовська, 063 617 97 50

Добавить коментарий
Войти через:
Логин
Пароль
Забыли пароль? | Регистрация