Кривой Рог новости
Чонобильську зону закрили для туристів, і туроператори повертають гроші
22.06.2011 15:57 | Общество

Чонобильську зону закрили для туристів, і туроператори повертають гроші

Як повідомив творець співтовариства "Цікавий Київ» Арсеній Фінберг на своїй сторінці на Twitter, Чорнобильську зону відчуження закрили для всіх туристів в середу, 22 червня,. В'їзд перекритий всім туристичним групам мінімум на тиждень.

"В'їзд до Чорнобиля закрили щонайменше на тиждень, може, на місяць. За непідтвердженими даними в зв'язку з великою перевіркою", - розповідають в співтоваристві.

"В кінці тижня, максимум на початку наступного, буде зрозуміло, коли тури будуть відновлені", - повідомили кореспондентові "Фокусу" у Tour2Kiev.

В свою ж чергу  туроператори підкреслили, що гроші туристам, які не змогли потрапити в зону відчуження, будуть повернуті.

Офіційних коментарів з приводу причин закриття Чорнобиля МНС України поки не надало.

Нагадаємо, міністр надзвичайних ситуацій Віктор Балога виступає за розвиток туризму в Чорнобильській зоні відчуження. У січні 2011 року повідомлялося, що МНС розробило безпечні маршрути для відвідувачів Чорнобильської зони.

також можна зазначити, що за рейтингом турфірм, Чорнобильська зона займає десяте місце серед улюблених туристичних місць.

Добавить коментарий
Войти через:
Логин
Пароль
Забыли пароль? | Регистрация