Кривой Рог новости
Законопроект про звільнення підприємців від контролю пожерних служб
15.06.2012 14:22 | Бизнес

Законопроект про звільнення підприємців від контролю пожерних служб

Кабінет Міністрів пропонує Верховній Раді дозволити ведення підприємницької діяльності без отримання відповідного дозволу органів пожежної безпеки. Про це йдеться в законопроекті № 10529-1, зареєстрованому в Раді 11 червня.

Передбачається, що початок підприємницької діяльності або початок використання об'єктів нерухомості буде здійснюватися на підставі зареєстрованої декларації відповідності матеріально-технічної бази вимогам законодавства з питань пожежної безпеки.

Також Кабмін пропонує позбавити органи нагляду у сфері цивільного захисту, пожежної та техногенної безпеки права самостійно приймати рішення про часткове або повне припинення (закриття) підприємства.

Законопроектом передбачається віднесення функцій щодо прийняття рішення про часткове або повне припинення роботи підприємства в компетенцію адміністративного суду, який розглядатиме це питання лише за наявності порушень, які створюють загрозу життю або здоров'ю людей.

При цьому для суб'єктів з високим ступенем прийнятного ризику для початку діяльності необхідна наявність позитивного висновку за результатами експертизи протипожежного стану підприємства, об'єкта чи приміщення, експертизи технічних умов.

Прийняття законопроекту, на думку авторів, дозволить в короткий термін поліпшити умови започаткування та ведення підприємницької діяльності.

Нагадаємо, що в березні 2012 року Міністерство надзвичайних ситуацій спростило правила пожежної безпеки для об'єктів, площа яких становить до 300 м2.

Добавить коментарий
Похожие новости
Войти через:
Логин
Пароль
Забыли пароль? | Регистрация