Кривой Рог новости
Влада про доступ до публічної інформації
19.06.2012 11:00 | Власть

Влада про доступ до публічної інформації

З метою забезпечення відкритості та прозорості в роботі органів виконавчої влади, місцевого самоврядування був прийнятий Закон України «Про доступ до публічної інформації», який набрав чинності 10 травня 2011 року. Цей Закон визначає порядок здійснення та забезпечення права кожного громадянина на доступ до інформації, що знаходиться у володінні суб'єктів владних повноважень, інших розпорядників публічної інформації, визначених цим Законом, та інформації, що становить суспільний інтерес.

Роботу з даного питання міська влада тримає на постійному контролі. Цього тижня на засіданні виконкому міської ради розглядалося питання про роботу у виконкомі міської ради з інформаційними запитами. Відзначено, що у виконкомі міської ради доступ до публічної інформації забезпечується шляхом систематичного й оперативного оприлюднення інформації на веб-сайтах: виконкому Криворізької міської ради та «Криворізький ресурсний центр», комунального підприємства телерадіокомпанії «Рудана» та у Криворізькій міській комунальній газеті «Червоний гірник».

Крім того, рекомендовано виконкомам районних у місті рад ужити відповідних заходів щодо забезпечення доступу запитувачів інформації до публічної інформації відповідно до чинної законодавчої бази.

Відділами, управліннями, іншими виконавчими органами міської ради щоденного проводиться моніторинг щодо надходження інформаційних запитів, їх розгляду та вчасного надання ґрунтовних відповідей. Інформація про розгляд запитів щоп’ятниці оприлюднюються відділом з питань внутрішньої політики та зв'язків з громадськістю в мережі Інтернет на офіційному сайті Криворізької міської ради та її виконкому. На даний час усі запити розглянуті, запитувачам інформації відповіді надані без порушень термінів виконання.

Вся ця масштабна та багатовекторна робота щодо інформування громадськості у певній мірі сприяє тому, що внаслідок інформованості населення кількість інформаційних запитів до виконкому міської ради є незначною. Робота у цьому напрямку є одним із кроків до створення відкритості і прозорості влади. Кривий Ріг — одне із перших міст в Україні, в якому більше десяти років тому розпочато роботу щодо забезпечення відкритих умов для надання муніципальних, адміністративних послуг мешканцям; впровадження нових, сучасних технологій у сфері управління та власних пілотних проектів з дебюрократизації бізнесу, спрощення дозвільних процедур.

Як зазначив міський голова Юрій Вілкул: «Ми завжди відкриті для діалогу і тісної співпраці, і робимо усе можливе, щоб кожен криворіжець мав змогу вчасно отримати необхідну йому інформацію».

kryvyirih.dp.ua

Добавить коментарий
Войти через:
Логин
Пароль
Забыли пароль? | Регистрация