Кривой Рог новости
Населення України лякає інфляція
23.06.2011 11:42 | Экономика

Населення України лякає інфляція

Як повідомляє GfK Ukraine, у травні були зафіксовані такі ключові тенденції: українці менше побоюються безробіття в найближчі 12 місяців, економічні очікування покращилися, проте зберігся високий відсоток побоювань інфляції.

«Високі темпи економічного зростання при збереженні інфляційного тиску призвели до більшого розшарування громадян по їхніх споживчих настроїв. Жорстка бюджетна політика і зростання цін погіршили фінансовий стан бюджетників і пенсіонерів, тоді як працівники у приватному секторі змогли частково компенсувати ціновий тиск за рахунок великих доходів. Зростання цін на продовольство також викликає вирівнювання настроїв між «близькими до землі» і великими населеними пунктами », - кажуть експерти.

Індекс споживчих настроїв, щомісяця відстежується компанією GfK Ukraine, у травні виріс на 6,1 пункту до 73,9. Індекс визначається на підставі опитування 1000 осіб по всій Україні віком 15-59 років. Респондентам задають питання про економічну ситуацію в Україні, про очікування для себе і для країни, про їх власному матеріальному положенні і готовності робити великі покупки.

Добавить коментарий
Войти через:
Логин
Пароль
Забыли пароль? | Регистрация