Кривой Рог новости
Криворіжець Андрій Сухарєв покидає проект «Голос Країни»
23.06.2011 13:08 | Культура

Криворіжець Андрій Сухарєв покидає проект «Голос Країни»

19 червня на каналі 1 +1 пройшли перші вокальні бої шоу «Голос Країни», кульмінацією яких стала музична дуель Івана Ганзера та Андрія Сухарєва.

Андрій Сухарєв потрапив в команду Діани Арбеніної. Вже в перші вокальні бої  Андрій разом з  Іваном Ганзера, який також входив в команду Діани, дуетом виконалии пісню «Не тривож мне душу, скрипка» Валерія Меладзе. Жюрі відмітило прекрасне виконання, але оскільки хлопці являлись суперниками, один із них мав залишити проект.

І тренерів, і ведучого вразило блискуче виконання пісні дуетом і навіть заявили про бажання залишити два голоси в проекті. На ринг запросили Костянтина Меладзе, який пояснив, що за правилами один з виконавців повинен покинути проект. Діана Арбеніна не могла стримати сліз, їй довелося зробити вибір і вона надала право продовжувати участь в проекті Івану Ганзера.

З гідністю кріворожанін Андрій Сухарєв прийняв параску. Після ефіру в своєму інтерв'ю він заявив:

- Зрозумійте, у мене все добре. У мене ще все вийде. Ну, не сьогодні, так завтра, післязавтра. А Іван. він живе десь в Харківській області, село типу двісті чоловік. Усі один одного знають. Для нього, може бути, це реально єдиний шанс у житті. Коли він ще поїде на якийсь проект. І з точки зору Діани, як матері, я її розумію абсолютно. Вона бачила, що я - сильний, що я це витримаю, і всі зі мною буде абсолютно нормально. І я її підтримую. Вона - молодець, це було хороше рішення, правильне, єдине правильне рішення в цій ситуації. Як би важко воно не було.

Нагадаємо, криворіжець Андрій Сухарєв вразив країну ще на «сліпому прослуховуванні». Наш земляк виконав пісню «Свіча» Алли Пугачової так, що члени журі до останньої секунди вважали: співає жінка.

Добавить коментарий
Войти через:
Логин
Пароль
Забыли пароль? | Регистрация