Кривой Рог новости
На підприємствах Ахметова проблеми із «язиком»?
21.06.2012 10:21 | Политика

На підприємствах Ахметова проблеми із «язиком»?

Заяви менеджменту СКМ про категоричну заборону будь-якої політичної діяльності на підприємствах Ріната Ахметова учергове виявилися спробами видати бажане за дійсне. Як повідомляють джерела «Вестника», на Південному ГЗК минулого тижня «у добровільно-примусовому» порядку робітників змушували ставити підписи на листах із символікою Партії регіонів — щодо підтримки сумнозвісного мовного законопроекту Колесніченка-Ківалова. На таких же підписних листах у робочий час спонукали розписуватися й працівників Центрального комбінату.

Нагадаємо, з 11-го червня по 2 липня по всій території області Партія регіонів проводить акцію з маніпулятивною назвою «Мы хотим говорить на родном языке» (з назви випливає, ніби хтось у нас комусь забороняє це робити або переслідує за це). В рамках акції в усіх районах області організовані агітаційні намети, в яких ведеться збір підписів на підтримку законопроекту Колесніченка-Ківалова.

Утім для спостерігачів виявилося очевидним, що у агітаторів, які працюють у наметах, роботи практично немає, — громадяни виявилися байдужими до цієї проблеми й дуже рідко хто підходить поставити свій підпис. І така байдужість була абсолютно прогнозовано. Адже за результатами соціологічного опитування, проведеного Центром Разумкова і фондом «Демократичні ініціативи» у період із 30 травня по 6 червня, найбільше наших співвітчизників турбують матеріальні питання. Статус російської мови цікавив 3,9% опитаних. Із 33 питань, внесених до анкети, це питання за актуальністю опинилося лише на 31-у місці!

Разом із тим, вже 13 червня (тобто через два дні після початку акції) заступник голови Дніпропетровської обласної організації Партії регіонів Наталя Гончаренко оголосила на прес-конференції, що на території області в рамках цієї акції вже зібрані «десятки тисяч підписів». Яким чином це було зроблено, можна тільки здогадуватися.

Станіслав Перфецький. «Вестник Кривбасса»

Источник: krivbass.in.ua
22.06.2012 | 16:47
0
Вот если бы была палатка против русского у нас как второго национального. я бы первый там был.

А люди не безразличны они они просто против этого вот и не подходя.
Добавить коментарий
Похожие новости
DDos-атака хостингу ОПОРА
29.10.2012 14:06 | Политика
DDos-атака хостингу ОПОРА
Войти через:
Логин
Пароль
Забыли пароль? | Регистрация