Кривой Рог новости
Скриньки від свідків покращення
21.06.2012 10:29 | Общество

Скриньки від свідків покращення

Як уже повідомляв «Вестник», нещодавно у бюджеті легко і просто знайшлося 1,3 мільйона гривень на заміну поштових скриньок для Кривого Рогу. Однак, як виявилося, цих грошей вистачить на заміну скриньок у багатоповерхівках тільки трьох районів міста — Тернівського, Жовтневого і Саксаганського. Зрозуміло, йдеться про будинки, які перебувають на балансі ЖКГ міста. Кооперативні багатоповерхівки або ті, де було створено ОСББ, до уваги не бралися.

За інформацією «Домашньої газети», поштовики планомірно, сумлінно провели обстеження багатоповерхової забудови названих районів та отримали більш ніж красномовні цифри: близько 15000 поштових скриньок понівечені повністю, ще близько 25000 вимагають ремонту. Отримані результати були передані по інстанціях. Але чи влада не розраховувала, що обсяги виявляться такими великими, або ще з якихось причин, але вирішили на ремонт наразі не витрачатися. Націлилися винятково на повну заміну абонентських шаф у під'їздах, щоб хоча б ті 15000 сімей змогли одержувати пошту в скриньку.

Отже, передбачається повна заміна з установкою абоншаф на 6-8 секцій. Очікується, що ці нові шафи матимуть посилену «вандалостійку» конструкцію. А хто їх виготовлятиме, — це ще належить визначити на тендері. Виконавцю цього замовлення поставлять завдання закінчити всі необхідні обсяги не пізніше серпня. І це зрозуміло: адже вибори чекати не будуть. Зрозуміло також, що за заміну знівечених поштових скриньок із мешканців грошей додатково не візьмуть. Адже, нагадаємо, виготовлять і встановлять нові скриньки за бюджетні кошти, тобто за гроші, які були у нас з вами взяті у вигляді сплачених податків.

Незрозумілим залишається одне: як влада вчинить із жителями інших районів міста? Про плани замінювати поштові скриньки ще в чотирьох районах міста керівники міста не обмовлялися. Чи не тому, що саме в цих районах на попередніх виборах Партія регіонів і без того мала чудові результати, а тепер стоїть завдання підтягти показники в Тернівському, Жовтневому та Саксаганському? Адже саме тут Партія регіонів користувалася меншою підтримкою виборців. І саме тут може існувати потреба донести інформацію про «покращення життя» тим громадянам, які цього вперто не хочуть помічати.

Юрій Містюк. «Вестник Кривбасса»

Источник: http://krivbass.in.ua
Добавить коментарий
Войти через:
Логин
Пароль
Забыли пароль? | Регистрация