Кривой Рог новости
Пенсійна реформа - це омана. За нововведеннями українці втратять 200 - 600 грн пенсії
23.06.2011 16:21 | Политика

Пенсійна реформа - це омана. За нововведеннями українці втратять 200 - 600 грн пенсії

Як заявив заступник голови Національного форуму профспілок України Григорій Кабанченко під час круглого столу, присвяченого пенсійної реформи, після прийняття пенсійної реформи кожен пенсіонер втратить від 200 до 600 гривень.

«Сьогодні головне питання полягає в тому, як суспільство має реагувати на те, що зараз відбувається з пенсійною реформою. Насправді - це дуже тривожний і важливе питання, з яким ми повинні розібратися і знайти правильний вихід із ситуації. Тому що від цього залежить життя 13,6 млн. пенсіонерів та 14 млн. тих, хто сплачує внески до Пенсійного фонду », - підкреслив він.

На думку експерта, за останні роки проблема того, хто і як платить пенсійні внески взагалі не вирішується, не вирішується роками і у чиновників немає бажання розібратися з цією ситуацією.

«І, що найстрашніше, не буде вирішуватися і проблема детінізації, і проблема легалізації заробітних плат. І від цього всього кожна людина втратить від 200 до 600 гривень, бо буде погіршений порядок нарахувань та збільшено трудовий стаж. Але, на жаль, про це ніхто не говорить. Зараз всі говорять тільки про те, що збільшується вік виходу на пенсію для жінок і військовослужбовців і те, що обмежуються надвисокі пенсії. Але ніхто не приділяє увагу, питання, що збільшується трудовий стаж для всіх, включаючи і інвалідів. Це взагалі нонсенс », - вважає Кабанченко.

Добавить коментарий
Похожие новости
DDos-атака хостингу ОПОРА
29.10.2012 14:06 | Политика
DDos-атака хостингу ОПОРА
Войти через:
Логин
Пароль
Забыли пароль? | Регистрация