Кривой Рог новости
В Кривому Розі планують створити меморіальний комплекс Пам'яті
23.06.2011 16:32 | Культура

В Кривому Розі планують створити меморіальний комплекс Пам'яті

З метою увічнення подвигу полеглих, вшанування ветеранів Великої Вітчизняної війни, воїнів, які виконували інтернаціональний обов'язок в Афганістані та на території інших держав, буде створено меморіальний комплекс Пам'яті. Про це повідомляє  управління культури та туризму виконкому Криворізької міської ради, на пр.Миру.

На черговій сесії міської ради депутати прийняли рішення перенести стелу, споруджену на честь Героїв Радянського Союзу і Соціалістичної Праці, а також пам'ятник воїнам інтернаціоналістам зі скверу Героїв, розташованого на проспекті Металургів, в сквер на проспекті Миру, біля будівлі виконкому Дзержинської райради.

Під час пленарного засідання сесії міськради секретар Криворізької міської ради Сергій Маляренко пояснив, що таким чином на проспекті Миру буде створено меморіальний комплекс, який включатиме в себе монумент «Перемога», дзвіницю на честь загиблих у Великій Вітчизняній війні воїнів, стелу Героїв Радянського Союзу та Соціалістичної Праці, а також пам'ятник воїнам інтернаціоналістам.

Стосовно ж скверу Героїв, то там до Дня Незалежності планують звести унікальний квітковий годинник, а взимку замість стели в центрі скверу буде планують прикрашати головну ялинку міста і дитяче ігрове містечко.

Добавить коментарий
Войти через:
Логин
Пароль
Забыли пароль? | Регистрация